Ogłoszenia duszpasterskie XVII Niedziela Zwykła – 24.07.2016 r.


  1. OgłoszeniaOd środy do jutra gościmy w naszej parafii pielgrzymów z Indonezji przybywających na ŚDM w Krakowie. Pragniemy już dziś serdecznie podziękować rodzinom za bardzo serdeczne przyjęcie gości do swych domów, paniom tłumaczącym z języka angielskiego, koordynatorom i grupie wolontariuszy, którzy po długim przygotowaniu się do tej roli, zajmowali się gośćmi, dbali o ich bezpieczeństwo podczas wycieczek po Warszawie i okolicy, dbali o piękne przygotowanie liturgii Mszy św. oraz śpiew pod opieką s. Ancilli. Dziękujemy również młodzieży za relacjonowanie na bieżąco na naszej stronie internetowej każdego dnia pobytu gości. Znajdziemy tam filmy i opisy wydarzeń, które miały miejsce. Dziękujemy sponsorom za każdą formę pomocy i wam bracia i siostry za każdą ofiarę i modlitewne wsparcie. Szczególne podziękowania kieruję dla ks. Łukasza za włożone serce, profesjonalne przygotowanie i zorganizowanie pobytu naszych gości.
  2. Dziś po Mszach św. wolontariusze Parafialnego Zespołu Caritas przeprowadzą zbiórkę na zakup wyposażenia szkolnego dla dzieci z ubogich i wielodzietnych rodzin. Za każdą ofiarę składamy serdeczne Bóg zapłać.
  3. W czwartek 28.07 po Mszy św. wieczornej adoracja Najświętszego Sakramentu, a o godz. 21.00 Msza św. w intencji Ojczyzny.
  4. W przyszłą niedziele rozdanie intencji dla Kół Żywego Różańca na miesiąc sierpień.
  5. Dziś po Mszach św. na parkingach przy kościele święcimy pojazdy.
  6. Prasa katolicka.