Ogłoszenia duszpasterskie XVI Niedziela Zwykła 22.07.2018 r.


  1. Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu dzisiaj od godz. 15.00 do Mszy wieczornej, oraz w czwartek po Mszy wieczornej. W ten czwartek wyjątkowo do 20.00
  2. W najbliższy czwartek zapraszamy na Mszę św. w intencji Ojczyzny i później na adorację do godz. 20.00
  3. W tym tygodniu przypada wspomnienie św. Krzysztofa, patrona kierowców. Z tej okazji, w przyszłą niedzielę, po Mszach św. błogosławić będziemy samochody i inne pojazdy.
  4. Organizowana jest pielgrzymka autokarowa do sanktuarium św. Stanisława Papczyńskiego w Mariankach k. Góry Kalwarii, gdzie będzie miała miejsce modlitwa o uwolnienie i uzdrowienie za wstawiennictwem św. St. Papczyńskiego. Wyjazd w sobotę 04.VIII o godz. 13.30. Zapisy przy stoliku.
  5. W okresie wakacji spowiadamy w dni powszednie przez ok. 15 minut przed Mszą św. Prosimy, by przychodzić wcześniej.
  6. Przypominamy, że przez cały lipiec i sierpień obowiązuje wakacyjny porządek nabożeństw, oraz pracy kancelarii. Nie ma Mszy o 8.00, nie ma dyżurów porannych kancelarii z wyjątkiem sobót.
  7. W dzisiejszą niedzielę wolontariusze naszej parafialnej Caritas zbierają do puszek ofiary na przybory szkolne dla 50 dzieci z ubogich i wielodzietnych rodzin. Mimo zapowiadanej pomocy 300 zł rodziny te potrzebują jeszcze wsparcia.
  8. Prasa katolicka.