Ogłoszenia duszpasterskie XV Niedziela Zwykła 15.07.2018 r.


  1. Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu dzisiaj od godz. 15.00 do Mszy wieczornej, oraz w czwartek po Mszy wieczornej do 19.30
  2. Za tydzień, w niedzielę dzieci z naszej parafii wyjeżdżają z ks. Piotrem na kolonie. Uczestnicy wraz z rodzicami uczestniczą we Mszy św. o godz. 7.00. Bagaże można zdać przed Mszą św. od godz. 6.30
  3. Od 13 lipca na ogrodzeniu parafialnym od ul. Piłsudskiego możemy obejrzeć wystawę poświęconą 100 rocznicy objawień w Fatimie. Dziękujemy Akcji Katolickiej naszej parafii za przewiezienie wystawy od oo. franciszkanów z Niepokalanowa i zamontowanie u nas, oraz za pokrycie kosztów z tym związanych. Szczególnie dziękujemy p. Edmundowi Rozmarynowskiemu za ufundowanie transportu i p. Darii Woźniak za profesjonalne zdjęcia.
  4. Za tydzień przeprowadzimy zbiórkę zorganizowaną przez naszą parafialną Caritas na przybory szkolne dla dzieci i młodzieży z ubogich i wielodzietnych rodzin.
  5. W okresie wakacji spowiadamy w dni powszednie przez ok. 15 minut przed Mszą św. Prosimy, by przychodzić wcześniej.
  6. Przypominamy, że przez cały lipiec i sierpień obowiązuje wakacyjny porządek nabożeństw, oraz pracy kancelarii. Nie ma Mszy o 8.00, nie ma dyżurów porannych kancelarii z wyjątkiem sobót.
  7. Prasa katolicka.