Ogłoszenia duszpasterskie XV Niedziela Zwykła 10.07.2016 r.


  1. OgłoszeniaW dzisiejszą niedzielę przed kościołem prowadzona jest zbiórka do puszek na budowę Pomnika Dziecka Utraconego na naszym cmentarzu parafialnym.
  2. Otrzymaliśmy już listę gości z Indonezji, którzy przybędą do naszej parafii na Światowe Dni Młodzieży. W tym tygodniu zainteresowane rodziny otrzymają od koordynatorów informacje dotyczące zakwaterowania gości.
  3. Naszych parafian zapraszamy do udziału w centralnym spotkaniu z młodzieżą ŚDM goszczącą w naszej diecezji, które odbędzie się w sobotę 23 lipca o godz. 12.00 na terenie Wyższego Seminarium Duchownego w Tarchominie. Będzie to wspólna Eucharystia oraz liczne atrakcje: Festiwal Narodów prowadzony przez znane osobowości medialne. Bezpłatne wejściówki na to wydarzenie można odbierać w zakrystii (bez nich wejścia na wydarzenie nie ma). Dla osób zainteresowanych wspólnym wyjazdem ks. Proboszcz zapewnia autokar do Seminarium, powrót zaś na własną rękę. Chętnych prosimy o zapisy w zakrystii.
  4. W środę 13.07 zapraszamy na nabożeństwo fatimskie. O godz. 18.00 Msza św. po Niej procesja różańcowa dookoła kościoła.
  5. W roku miłosierdzia zapraszamy na piątkowe nabożeństwa ku czci Miłosierdzia Bożego po Mszy św. wieczornej. Zapraszamy, do podawania także indywidualne intencji.
  6. W przyszłą niedzielę po Mszach św. mieszkanki Domu Samotnej Matki w parafii Jabłonna będą rozprowadzały przygotowane przez siebie wyroby w celu utrzymania tegoż Domu.
  7. Prasa katolicka.