OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – XIV NIEDZIELA ZWYKŁA – 09.07.2023


  1. Przypominamy, że trwamy w wakacyjnym porządku nabożeństw i pracy kancelarii. Nie ma Mszy św. w dni powszednie o 8.00, nie ma dyżurów porannych w kancelarii z wyjątkiem sobót.
  2. W czwartek 13 lipca zapraszamy do udziału w nabożeństwie różańcowym i procesji fatimskiej wokół kościoła po Mszy św. wieczornej.
  3. Konferencja przedchrzcielna dla rodziców i kandydatów na chrzestnych z naszej parafii odbędzie się w piątek o godz. 19.00 w Domu Katolickim.
  4. 10 IX w naszej parafii będziemy przeżywali uroczystość odpustową ku czci Narodzenia NMP. Tego dnia organizujemy piknik parafialny. Poszukujemy chętnych do pomocy w organizacji tego przedsięwzięcia. Szukamy pomysłów, osób indywidualnych, właścicieli firm, którzy wsparliby finansowo, lub w jakikolwiek inny sposób nasz festyn. Każda osoba jest mile widziana. Atrakcyjność tego pikniku będzie uzależniona od pomocy wszystkich parafian. Chcemy tego dnia zrobić m.in. loterię fantową. Stąd bardzo prosimy wszystkich parafian o przynoszenie na ten cel fantów – najlepiej nowych, bądź też używanych, ale w dobrym stanie. Mile widziany sponsor, lub ofiarodawca nagrody głównej. Fanty prosimy przynosić do zakrystii, a chętnych do pomocy w pikniku prosimy o zgłaszanie się do ks. Rafała, lub w zakrystii pozostawiając swoje dane kontaktowe.
  5. Jacek Krzemień kapelan Katolickiej Wspólnoty „Chleb Życia” składa serdeczne podziękowania za ofiary złożone w zeszłą niedzielę na utrzymanie domów opieki dla bezdomnych. Zebrano 9700zł.
  6. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.