Ogłoszenia duszpasterskie XIII Niedziela Zwykła 26.06.2016 r.


 1. OgłoszeniaW dzisiejszą niedzielę ks. Wojciech Szypulewski – rezydent kończy roczną posługę w naszej parafii. Składamy serdeczne Bóg zapłać za pomoc ks. Wojciechowi, oraz życzymy Bożego Błogosławieństwa na czas dalszego przygotowywania się do wyjazdu na misje.
 2. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe: dziś o godz. 17.30 a w pozostałe dni do końca czerwca po Mszy św. wieczornej.
 3. Od jutra rozpoczynamy wakacyjny porządek Mszy św. w tygodniu: 7.00 i 18.00. Nie będzie Mszy św. o godz. 8.00.
 4. Od jutra rozpocznie się wakacyjny tryb pracy kancelarii parafialnej:

 

 • Poniedziałek godz. 18.30 – 20.00
 • Środa, czwartek i piątek: 16.00 – 17.30.
 • Rano kancelaria nieczynna.
 • W sprawach pogrzebów i innych pilnych sprawach można kontaktować się wcześniej telefonicznie.
 1. W środę 29.06 Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Msze św.: 7.00 i 18.00. Taca w tym dniu będzie zbierana taca na konserwację Bazyliki św. Piotra na Watykanie, oraz działalność apostolską i charytatywną Stolicy Apostolskiej.
 2. W tym tygodniu pierwszy piątek miesiąca. Msze św. i spowiedź: 7.00 i 18.00.
 3. W pierwszą sobotę miesiąca o godz. 7.00 przybędzie do naszej Parafii Ks. Biskup Marek Solarczyk, który przewodniczyć będzie Mszy św. i nabożeństwu wynagradzającemu Najświętszemu sercu Pana Jezusa i Niepokalanemu Sercu NMP. Wszystkich parafian serdecznie zapraszamy.
 4. W związku z przygotowaniami do Światowych Dni Młodzieży informujemy, że do naszej parafii przybędzie grupa około 90 osób z Indonezji. Niestety nie mamy jeszcze imiennej listy gości, dlatego nie zostali oni przydzieleni do konkretnych rodzin. Kiedy tylko otrzymamy informacje dotyczące naszych gości, parafialni koordynatorzy ŚDM wraz z ks. Łukaszem poinformują rodziny o zakwaterowaniu i liczbie gości oraz o terminie spotkania organizacyjnego dla rodzin przyjmujących pielgrzymów.
 5. We wtorek 28.06 przypada 8 rocznica ingresu Pasterza naszej Diecezji Arcybiskupa Henryka Hosera SAC. Wszystkich serdecznie prosimy o modlitwę w intencji naszego Pasterza.
 6. Msza św. w intencji misji św. w naszej parafii o miłość i zgodę w rodzinach odbędzie się 26.08.2016 o godz. 18.00. jest to intencja od pielgrzymów z pielgrzymki do Lichenia.
 7. Dzisiaj po Mszy św. można odbierać w zakrystii intencje dla Kół Żywego Różańca na miesiąc lipiec.
 8. Prasa katolicka.