OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – XII NIEDZIELA ZWYKŁA – 02.07.2023


  1. Msza św. w intencji ofiarodawców i budowniczych ołtarzy na Boże Ciało będzie sprawowana dziś o 12:00. Po Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu i procesja eucharystyczna.
  2. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Msze św.: 7.00 i 18.00. Spowiedź od 17.30. W okresie wakacji do chorych udajemy się tylko w nagłych przypadkach na zgłoszenie.
  3. 10 IX w naszej parafii będziemy przeżywali uroczystość odpustową ku czci Narodzenia NMP. Tego dnia na naszym terenie przy kościelnym odbędzie się piknik parafialny. Poszukujemy chętnych do pomocy w organizacji tego przedsięwzięcia. Atrakcyjność tego pikniku będzie uzależniona od pomocy wszystkich parafian. Potrzebujemy każdej chętnej osoby do zaangażowania się w to dzieło. Szukamy pomysłów, osób indywidualnych, właścicieli firm, którzy wsparliby finansowo lub w jakikolwiek inny sposób nasz festyn. Chcemy tego dnia zrobić m.in. loterię fantową. Stąd bardzo prosimy wszystkich parafian o przynoszenie na ten cel fantów – najlepiej nowych bądź tez używanych ale w dobrym stanie. Mile widziany jakiś sponsor lub ofiarodawca nagrody głównej. Fanty prosimy przynosić do zakrystii, a chętnych do pomocy w pikniku prosimy o zgłaszanie się do ks. Rafała, lub w zakrystii pozostawiając swoje dane kontaktowe.
  4. Przypominamy, że trwamy w wakacyjnym porządku nabożeństw i pracy kancelarii. Nie ma Mszy św. w dni powszednie o 8.00, nie ma dyżurów porannych w kancelarii z wyjątkiem sobót.
  5. Ogłoszenie od Burmistrza Marek: w Wołominie powstała bezpłatna Medyczna Szkoła Policealna, której oferta skierowana jest do osób w każdym wieku, chcących zdobywać nowe umiejętności, które pozwolą na znalezienie pracy w sektorze medycznym. Szczegóły możemy znaleźć na stronie internetowej www.mspwolomin.pl.
  6. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.