Ogłoszenia duszpasterskie XI Niedziela Zwykła 18.06.2017


 1. Nabożeństwa czerwcowe odprawiane są w dni powszednie bezpośrednio po Mszy św. wieczornej, a w niedziele o godz. 17.30.
 2. W oktawie Bożego Ciała zapraszamy na procesje Eucharystyczne po wieczornej Mszy św. i nabożeństwie czerwcowym.
 3. W piątek zakończenie roku szkolnego. Zapraszamy na Mszę św. dziękczynną w intencji uczniów i nauczycieli na godz. 8.00 – gimnazjum i liceum oraz 12.00 – szkoła podst.
 4. W piątek przypada uroczystość Najśw. Serca Pana Jezusa. Msze św. o 7.00, 8.00 i 18.00. Tego dnia nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
 5. W nocy z piątku na sobotę modlitewne czuwanie. Po Mszy św. wieczornej rozpocznie się adoracja Najśw. Sakramentu, o godz. 24.00 Msza św. w wynagradzającej Najśw. Sercu P. Jezusa i Niepokalanemu Sercu Maryi za grzechy nasze całego świata, później cd. adoracji do godz. 7.00
 6. Ruch Rodzin Nazaretańskich naszej diecezji zaprasza od 1 do 9 lipca na wakacyjne rekolekcje do Małego Cichego k/ Zakopanego, z rodziną lub indywidualnie. Telefon kontaktowy w gablocie przed kościołem i na stronie internetowej RRN.

 

Natomiast w najbliższą sobotę 24.06 w naszej parafii organizuje zakończenie roku formacyjnego. O godz. 11.00 adoracja Najśw. Sakramentu, Msza św. i piknik rodzinny, na który wszyscy jesteśmy serdecznie zaproszeni. Dla dzieci różne atrakcje.

 1. W dniach 8 – 9 lipca Akcja Katolicka zaprasza na dwudniową pielgrzymkę do sanktuariów Archidiecezji Białostockiej: Sokółka, Białystok, Różanystok. Szczegóły na plakacie w gablocie i na stronie internetowej Akcji.
 2. Księża arcybiskupi Andrzej Dzięga – Metropolita Szczecińsko – Kamieński, oraz Józef Górzyński – Metropolita Warmiński zapraszają na XI Pieszą Pielgrzymkę z Instytutu Świętej Rodziny w Łomiankach do Gietrzwałdu w dniach 25.06 do 01.07. Szczegóły w gablocie.
 3. W przyszłą niedzielę 25.06 o godz. 12.00 zostanie odprawiona Msza imieninowa w int. ks. Piotra.
 4. Siostry Dominikanki Misjonarki z Zielonki zapraszają dziewczęta na rekolekcje rozeznające powołanie. Bliższe szczegóły na plakacie w gablocie.
 5. Szpital w Wołominie zaprasza mieszkańców Powiatu na bezpłatne badanie gęstości kości dla kobiet po 40 i mężczyzn po 60 roku życia 29.VI.2017. Bliższe inf. w gablocie
 6. Od przyszłego tygodnia (26.06) obowiązuje wakacyjny grafik nabożeństw i pracy kancelarii.
 7. Za tydzień przeprowadzimy zbiórkę do puszek na budowę Świątyni Opatrzności Bożej.
 8. Dariuszowi życzymy obfitości łask Bożych przy budowie nowego kościoła.
 9. Prasa katolicka.