Ogłoszenia duszpasterskie XI Niedziela Zwykła 17.06.2018


 

 1. Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu dzisiaj od godz. 15.00 do Mszy wieczornej oraz w czwartek po Mszy wieczornej do 19.30.
 2. Nabożeństwa czerwcowe odprawiane są codziennie o godz. 17.30.
 3. Spotkanie i Msza św. dla kandydatów do bierzmowania z klas III gimn. – grupy C i D w dzisiaj o godz. 19.15.
 4. Dzisiaj po Mszy o godz. 12.00 spotkanie organizacyjne w sprawie kolonii parafialnych.
 5. Zapraszamy na Spotkania Biblijne, które poprowadzi p. Piotr Kosiak dr teologii biblijnej, propagator Pisma św., współautor „Biblii Audio” (do słuchania), komentator czytań niedzielnych w Radio Plus. Pierwsze spotkanie w czwartek o 19.00 w Domu Katolickim.
 6. Msza św. na zakończenie roku szkolnego dla SP nr 1 w czwartek o 8.00, a dla ZS nr 1 oraz szkoły „Ad Astra” w piątek o 8.00.
 7. Parafia NMP Matki Kościoła w Markach przy ul. Ząbkowskiej zaprasza w niedzielę 17 czerwca w godz. 12.00 do 18.00 na Dzień Rodziny. Szczegóły na plakacie przed kościołem.
 8. Koło Radia Maryja organizuje pielgrzymkę autokarową do Torunia oraz szlakiem bł. ks. Jerzego Popiełuszki 23 czerwca w sobotę. Koszt 60 zł. Zapisy przy stoliku w każdą niedzielę po Mszach św. i w dni powszednie po Mszach wieczornych.
 9. Akcja Katolicka i Krucjata Różańcowa zaprasza na pielgrzymkę do Gietrzwałdu w sobotę 30.06. Bliższe informacje w zeszycie na stoliku i gablocie AK. Zapisy w zeszycie na stoliku z tyłu kościoła. Pielgrzymi zabiorą ze sobą listy i prośby do M. Bożej tych którzy nie mogą pielgrzymować.
 10. Ruch Rodzin Nazaretańskich naszej diecezji zaprasza od 30 czerwca do 8 lipca na wakacyjne rekolekcje do Małego Cichego k/ Zakopanego, z rodziną lub indywidualnie. Telefon kontaktowy w gablocie przed kościołem i na stronie internetowej RRN.
 11. Dzisiaj przed kościołem zbiórka na stypendia naukowe dla księży studiujących za granicą.
 12. Prasa katolicka.