Ogłoszenia duszpasterskie – X Niedziela Zwykła 09.06.2013


  1. OgłoszeniaW kiosku parafialnym prowadzone są zapisy ma pielgrzymkę Akcji Katolickiej na Jasną Górę i do Gidli. Wyjazd w następną niedzielę. Szczegóły u zapisujących.
  2. W czwartek 13 czerwca o godz. 17.00 zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie z procesją figury Matki Bożej. Zakończymy je Litanią do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  3. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Jezusowego, od poniedziałku do piątku o godz. 17.40, a w soboty i niedziele po Mszy św. wieczornej.
  4. Dziś po Mszy św. wieczornej i nabożeństwie czerwcowym zapraszamy na kolejną Katechezę dla Dorosłych w „Roku Wiary”. Katechezę na temat „Być rodzicem – trudny obowiązek czy życiowa przygoda? W jaki sposób realizować powołanie do rodzicielstwa w duchu Ewangelii” poprowadzi p. Karina Skrzypczak z naszego Parafialnego Ośrodka Formacji Rodziny. W szczególny sposób zaproszenie to kierujemy do wszystkich rodziców!
  5. W następną  niedzielę  16 czerwca  wolontariusze Parafialnego Zespołu Caritas po raz drugi  będą zbierali po Mszach św. ofiary do puszek na dalsze dofinansowanie wyjazdu 22 dzieci z biednych rodzin – podopiecznych Caritas  na letnie kolonie do Kowar k/ Karpacza. Podczas poprzedniej zbiórki w maju zebrano kwotę 1.628 zł. Za wszystkie złożone ofiary i wsparcie akcji kolonijnej składamy gorące podziękowanie. Bóg zapłać!