Ogłoszenia duszpasterskie X Niedziela Zwykła – 07.06.2015 r.


 1. OgłoszeniaTrwa Oktawa uroczystości Bożego Ciała zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe połączone z procesją eucharystyczną wokół kościoła. Dziś nabożeństwo o godz. 17.30, a w pozostałe dni tygodnia po Mszy św. wieczornej. Zakończenie oktawy i poświęcenie wianków w czwartek podczas Mszy św. o godz. 18.00
 2. Koło Przyjaciół Radia Maryja zaprasza na spotkanie w dniu dzisiejszym o godz. 15.00 w Domu Katolickim.
 3. W sklepiku parafialnym prowadzone są zapisy na pielgrzymkę do Lichenia, Miedniewic i Niepokalanowa. Koszt wyjazdu 60 zł, wyjazd w niedzielę 21 czerwca o godz. 5.00.
 4. W poniedziałek 8 czerwca po Mszy św. wieczornej odbędzie się spotkanie dla rodziców i dzieci przygotowujących się do rocznicy Komunii św. Spowiedź rodziców i dzieci w piątek o godz. 18.30.
 5. W środę po Mszy św. wieczornej odbędzie się spotkanie organizacyjne w sprawie pielgrzymki dzieci pierwszokomunijnych do Sokółki i Świętej Wody.
 6. W piątek przeżywać będziemy uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Msze św.  o godz. 7.00, 8.00 i 18.00. Po wieczornej Eucharystii rozpocznie się całonocne czuwanie Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę. O godz. 24.00 Msza św. w intencji Ojczyzny. Czuwanie to zakończy się w sobotę rano.
 7. W sobotę przypada wspomnienie Niepokalanego Serca NMP. O godz. 6.45 godzinki o Niepokalanym Poczęciu Najświętszej, a Msze św.  godz. 7.00 i 8.00.
 8. W przyszłą niedzielę o godz. 12.00 Uroczystość Rocznicy Pierwszej Komunii św.
 9. Zapraszamy na nocną pielgrzymkę do Niepokalanowa i czuwanie modlitewne w sobotę 13 czerwca. Chętni na wyjazd  mogą wypisywać się do zeszytu pod chórem, autokar spod kościoła wyrusza o 17.30.
 10. Członkowie Ochotniczej Straży Pożarnej w Markach zapraszają na uroczystość przekazania nowego sztandaru naszej jednostce oraz odczytania Decyzji Komendanta Wojewódzkiego o włączenie w  struktury Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego, która odbędzie się 13 czerwca br. (sobota) o godz. 10:00 na terenie Szkoły Podstawowej nr 4 w markach przy ul. Dużej 3.
 11. W przyszłą niedzielę wolontariusze Parafialnego Zespołu Caritas będą zbierać po Mszach św. ofiary na dofinansowanie letnich kolonii dzieci objętych pomocą Caritas.
 12. Spotkanie dla rodziców i dzieci wyjeżdżających na kolonie parafialne odbędzie się w przyszły poniedziałek 15 czerwca  o godz. 19.00 w kościele. Ks. Łukasz bardzo prosi o obecność. Po  spotkaniu możliwość dokonania ostatecznych wpłat za wyjazd.