Ogłoszenia duszpasterskie – Wniebowstąpienie Pańskie 17.05.2015 r.


  1. OgłoszeniaZapraszamy na nabożeństwa majowe w dni powszednie po Mszy św. wieczornej, a w niedziele o godz. 17.30. W tym tygodniu nabożeństwo połączone będzie również z Nowenną przed Zesłaniem Ducha Świętego.
  2. Dziś przed kościołem prowadzona jest zbiórka ofiar przeznaczona na budowę Pomnika Dziecka Utraconego, który będzie znajdował się na naszym cmentarzu parafialnym.
  3. Dziś po Mszy św. wieczornej zapraszamy na koncert naszej parafialnej scholi dziecięcej „Boże nutki”.
  4. Również dziś o godz. 19.15 będzie odprawiona Msza św. przy kapliczce MB Fatimskiej na Zieleńcu.
  5. Rodzice, którzy jeszcze nie zwrócili kart kolonijnych dzieci wyjeżdżających na kolonie parafialne oraz nie dokonali opłat są proszeni aby to uczynić w kancelarii parafialnej podczas dyżuru ks. Łukasza w środę w godz. 16.00 – 17.30.
  6. W sobotę 23.05.2015 od godz. 20.00 rozpocznie się adoracja i czuwanie przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego prowadzone przez wspólnotę Odnowy w Duchu Świętym „Emmanuel” .  Czuwanie zakończy się Eucharystią o godz. 22.00
  7. W przyszłą Niedzielę Przeżywać będziemy Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, która kończy Okres Wielkanocny. Podczas Mszy św. o godz. 12.00 pierwsza grupa dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 1 przystąpi do Pierwszej Komunii Świętej. Osoby nie związane z dziećmi zapraszamy tego dnia na inne Msze św.
  8. W przyszłą niedzielę 24.05.2015 wolontariusze parafialnego Caritas będą zbierali po Mszach św. ofiary do puszek przeznaczone na dofinansowanie wyjazdu na letnie kolonie dla dzieci objętych pomocą Caritas.
  9. Zapraszamy do sklepiku po prasę katolicką, a dzieci do zakrystii po „ziarenko”.