Ogłoszenia duszpasterskie – VII Niedziela Zwykła 23.02.2014 r.


  1. OgłoszeniaW tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca. Zapraszamy na Mszę św. o godz. 7.00 i nabożeństwo wynagradzające.
  2. Burmistrz miasta Marki zaprasza na „Bajkowe zakończenie ferii”. Impreza odbędzie się 1 marca o godz. 12 na mareckim lodowisku przy ul. Stawowej. W programie: lodowa olimpiada z grami i zabawami dla najmłodszych oraz konkurs na najciekawsze przebranie. Na uczestników czekają nagrody i mareckie upominki.
  3. Członkowie Koła Przyjaciół Radia Maryja zwracają się z apelem o składanie podpisów na listach odnośnie przeprowadzenia referendum w sprawie przewidywanej ustawy, która będzie pozwalała obcokrajowcom w sposób nieograniczony dokonywać zakupu polskiej ziemi. Podpisy możemy składać na listach wyłożonych na stolikach pod chórem.
  4. Wspólnota Odnowy w Duchu Św. „Emmanuel”, zaprasza wszystkie osoby dorosłe na cotygodniowe spotkania modlitewne, które odbywają się w każdą środę (poza 3 środą miesiąca) w Domu Katolickim.
  5. W piątek 28 lutego po Mszy św. wieczornej zapraszamy na modlitewne czuwanie Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę, które zakończy się sprawowaną o godz. 21 Eucharystią.
  6. Zapraszamy do sklepiku po prasę katolicką.

Dodaj komentarz