OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – VII NIEDZ. ZWYKŁA – 20.02.2022 r.


 1. Zapraszamy do adoracji Najświętszego Sakramentu w naszej kaplicy codziennie po Mszy św. o godz. 7.00 do 21.00. Wyjątkowo w soboty wystawienie rozpoczyna się po Mszy św. o godz. 8.00 do 21.00. Prosimy o deklarowanie stałej godziny adoracji, oraz o zapisywanie się na tymczasową adorację w ciągu tygodnia, listy są wyłożone na stoliku w Kaplicy Adoracji.
 2. Dzisiaj o godz. 13.15 Msza Św. z udziałem dzieci i rodziców kl.III, w ramach przygotowania do I Kom. św. Natomiast ogólne spotkanie dla wszystkich rodziców dzieci komunijnych (bez dzieci) odbędzie się w kościele we wtorek 22 II po Mszy św. wieczornej o 18.45. Przypominamy, że obecność na tych spotkaniach jest obowiązkowa.
 3. Spotkanie kandydatów do bierzmowania rok I odbędzie się w czwartek 24 II. O godz. 18:00 Msza Św., a po Mszy Św. katecheza w kościele z księdzem.
 4. Spotkanie dla ministrantów młodszych w najbliższą sobotę o 10.30 w sali Domu Katolickim
 5. Młodzież od 7 klasy szkoły podstawowej i młodzież licealną zapraszamy po feriach na spotkania oazy w każdą niedzielę po mszy św. wieczornej do domu katolickiego o godz. 19:00.
 6. Zapraszamy studentów i młodzież pracującą na wspólne spotkania do nowo powstającej grupy duszpasterstwa akademickiego w naszej parafii prowadzonej przez ks. Rafała. Pierwsze spotkanie odbędzie w piątek 25.02. o godz. 18:45 w Domu Katolickim.
 7. W naszej parafii zawiązuje się krąg małżeństw z ruchu Domowego Kościoła. Zapraszamy wszystkie małżeństwa chcące pogłębiać swoją wiarę na pierwsze spotkanie informacyjno-organizacyjne z parą rejonową i z ks. Rafałem w najbliższą środę 23 II o godz. 18:45 w Domu Katolickim.
 8. Msza św. w int. Ojczyzny w najbliższy czwartek 24 II o 18.00. Po Mszy św. różaniec.
 9. Od jutra przyjmujemy intencje mszalne do końca 2022r.
 10. W najbliższą sobotę 26 lutego w Bazylice NMP w Niepokalanowie rozpocznie się tzw. „Noc Walki Duchowej o Błogosławieństwo dla Polski”. Serdecznie zapraszamy. Wyjazd spod kościoła w sobotę 26 lutego o 18.00. Zapisy w zeszycie na stoliku pod chórem przy wyjściu z kościoła, lub u p. Marii. Kontakt w Gablocie, lub na stronie internetowej Akcji Katolickiej. Tel. 508 072 883. Koszt 30 zł.
 11. W imieniu Stowarzyszenia Marki – Pustelnik – Struga zapraszamy na Mszę św. w intencji żołnierzy wyklętych, niezłomnych w przyszłą niedzielę o 10.30. We Mszy św. będą uczestniczyły dzieci i młodzież z mareckich szkół, Rodzinna Grupa Historyczna „Szwadron Żandarmerii” Uroczystość uświetnią śpiewy pieśni patriotycznych w wykonaniu Uniwersytetu III Wieku z Marek.
 12. Serdecznie dziękujemy rodzinom za możliwość spotkania kolędowego, wspólną modlitwę w domu, lub w kościele, a także za finansowe wsparcie.
 13. Czujesz, że masz problem z alkoholem i nie wiesz jak temu zaradzić. Przyjaciele ze wspólnoty Anonimowych Alkoholików grupy „Cegiełka” zapraszają w każdy wtorek o godz. 18.30 w Domu Katolickim przy parafii św. Izydora. Jedynym warunkiem przynależności do AA jest pragnienie zaprzestania picia.
 14. Dziękujemy za duże zainteresowanie się ankietami synodalnymi. Zachęcamy ciągle do brania i wypełniania ich. Uzupełnione ankiety możemy oddawać do końca lutego wrzucając je do oznaczonej urny na końcu kościoła. Dzisiejszej niedzieli wolontariusze naszej parafii w sali gimnastycznej Domu Katolickiego (drzwi – akrobatyka) po każdej mszy św. będą pomagali w wypełnianiu ankiet i w odpowiedziach na wszelkie pytania.
 15. Dzisiaj po Mszach św. wolontariusze Parafialnej Caritas zbierają do puszek ofiary przeznaczone na świąteczną pomoc dla  80 swoich  najuboższych podopiecznych – osób starszych, chorych, samotnych z naszej parafii.
 16. Prasa katolicka