Ogłoszenia duszpasterskie – VI Niedziela Zwykła 16.02.2014 r.


Ogłoszenia1. Dzisiaj o godz. 15.00 w Domu Katolickim odbędzie się spotkanie Koła Przyjaciół Radia Maryja, na które zapraszamy wszystkich jego członków i sympatyków.

2. Dzisiaj po Mszach św. wolontariusze Caritas zbierają ofiary do puszek na przygotowanie 160 paczek wielkanocnych dla dzieci z najbiedniejszych rodzin, którym szczególnie potrzebne jest wsparcie i pomoc. Koszt przygotowania takiej ilości paczek to kwota ok. 10.000 zł. Podczas zbiórki miesiąc temu zebrano 2.830 zł. Za każdą złożoną ofiarę składamy serdeczne „Bóg zapłać”.

3. Klub Gazety Polskiej w Markach zaprasza na spotkanie z Tomaszem Terlikowskim, które odbędzie się we wtorek 18 lutego o godz. 19.00 w Domu Katolickim. Tematyką spotkania będą zagrożenia płynące z ideologii gender.

4. W środę 19 lutego  Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym „Emmanuel” zaprasza na wspólną adorację Najświętszego Sakramentu połączoną z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie. Naszą modlitwę rozpoczniemy Mszą św. o godz. 18.00.

5. Siostry Sacre Coeur serdecznie zapraszają młodzież oraz studentów do wzięcia udziału w ogólnopolskich przygotowaniach do spotkania z Ojcem Świętym podczas Światowych Dni Młodzieży w Krakowie w 2016 r. Spotkania odbywają się co miesiąc w parafii pw. NMP Matki Kościoła w Markach przy ul. Ząbkowskiej. Najbliższe spotkanie odbędzie się za tydzień 23 lutego po Mszy św. o godz. 18.00.

6. Wczoraj zakończyliśmy wizytę duszpasterską, zwaną potocznie kolędą. Wszystkim parafianom, którzy gościli nas w swoich domach serdecznie dziękujemy za wspólną modlitwę, gościnność, złożone ofiary i uwagi duszpasterskie. Jeżeli jeszcze ktoś nie przyjął kapłana po kolędzie, a pragnie to uczynić, prosimy o zgłoszenie w zakrystii, kancelarii, telefonicznie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej.

7. Zapraszamy do sklepiku po prasę katolicką.

Dodaj komentarz