Ogłoszenia duszpasterskie VI Niedziela Wielkanocna 6.05.2018


 

 1. W każdą niedzielę zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu, którą rozpoczynamy koronką do Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00.
 2. Zapraszamy na nabożeństwa majowe ku czci NMP w dni powszednie i w niedziele o godz. 17.30. Nabożeństwa majowe przy kapliczce MB Fatimskiej na Zieleńcu są odprawiane o godz. 19.00.
 3. W najbliższą niedzielę będziemy obchodzili Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego, a od piątku rozpoczynamy Nowennę do Ducha Św. Połączona będzie ona z Nabożeństwem Majowym.
 4. Za tydzień, 13.V procesja fatimska ulicami Marek po Mszy św. wieczornej.
 5. Dzisiaj na godz. 18.00 zapraszamy na Mszę św. połączoną z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie, prowadzona przez ks. Jakuba wraz z naszą wspólnotą Odnowy w Duchu Świętym i Diecezjalną Diakonią Modlitwy Ruchu Światło-Życie.
 6. W najbliższą sobotę 12.V o godz. 11.00 pierwsza grupa dzieci przystąpi po raz pierwszy do Komunii św., a w piątek do pierwszej spowiedzi. Próby dla dzieci komunijnych we wtorek, środę i czwartek o godz. 19.00.
 7. Piotr przyjmuje zapisy na parafialne kolonie letnie w górach 22 – 29 lipca 2018r. Bliższe informacje, ulotki i zapisy w zakrystii. Są do odebrania karty kolonijne.
 8. W sobotę 12 maja odbędzie się kolejna piesza pielgrzymka nocna z Miedniewic do Niepokalanowa. Wyjazd autokarem spod kościoła o 18.30. Chętnych zapraszamy do wpisywania się do zeszytu pod chórem
 9. U pana kościelnego są jeszcze do nabycia płyty z peregrynacji obrazu M.B. Częstochowskiej w naszej parafii. Zapraszamy szczególnie osoby, które je zamawiały.
 10. Za tydzień ofiary na tacę będą zbierane na potrzeby Seminarium Duchownego naszej diecezji.
 11. W następną niedzielę w naszej parafii będziemy gościli rodzinny zespół „Eo Nomine”, który posługuje ewangelizując w więzieniach, szpitalach, hospicjach niosąc ulgę w cierpieniu. Po mszach św. będą rozprowadzały płyty ze swoimi nagraniami.
 12. Dzisiaj pod kościołem przeprowadzana jest zbiórka na operację ratującą życie matki wielodzietnej rodziny.
 13. Ogłoszenie ad prac na cmentarzu, w ogrodzie przed kościołem, kaplicy adoracji.
 14. Prasa katolicka.