Ogłoszenia duszpasterskie VI Niedziela Wielkanocna 21.05.2017


 1. Nabożeństwa majowe w naszym kościele odprawiane są w dni powszednie bezpośrednio po Mszy św. wieczornej, a w niedziele o godz. 17.30. Wszystkich serdecznie zapraszamy do licznego udziału, a szczególnie młodzież, ministrantów oraz wszystkie dzieci.
 2. Zapraszamy na modlitwę w int. Ojczyzny w najbliższy czwartek: czuwanie od nabożeństwa majowego i Mszę św. o godz. 21.00.
 3. Konferencja przedchrzcielna dla rodziców i kandydatów na chrzestnych z naszej parafii w piątek o godz. 19.00 w Domu Katolickim.
 4. Od piątku rozpoczyna się nowenna przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego.
 5. Zapraszamy na sesję Szkoły Modlitwy, prowadzoną przez ks. Jakuba i Diakonię Modlitwy Ruchu Światło – Życie. Temat: modlitwa słowem Bożym. Termin najbliższych warsztatów – sobota 27.05 godz. 13.00 do 19.00. Zapisy u ks. Jakuba.
 6. Za tydzień przypada jubileusz 25-lecia święceń kapłańskich Ks. Proboszcza. Zapraszamy na uroczystą Mszę św. o godz. 12.00. Po Mszy św. zapraszamy na gorący poczęstunek i ciasto.
 7. Msza św. dla kandydatów do bierzmowania w przyszłą niedzielę 28.05 o godz. 19.15.
 8. Nasza parafia organizuje od 4 do 17 lipca kolonie letnie do Okonin nad jeziorem, w Borach Tucholskich, w ośrodku wypoczynkowym. Zapisy koordynuje ks. Piotr. Wpisowe 300 zł. Dla ministrantów, lektorów i osób z grupy młodzieżowej zniżka 200 zł. Bliższe informacje możemy otrzymać w zakrystii.
 9. Dyrekcja szpitala w Wołominie zaprasza mieszkańców powiatu w dniu 27.V na bezpłatne badania i porady lekarskie z różnych dziedzin. Bliższe szczegóły i kontakt na plakacie w gablocie.
 10. W przyszłą niedzielę w Wołominie odbędzie się Marsz dla Życia i Rodziny. Marsz wyruszy spod kościoła MB KP przy ul. Kurkowej po Mszy św. o godz. 13.00.
 11. W odpowiedzi na apel papieża Franciszka dzisiaj zbiórka do puszek na rzecz ofiar wojny w Syrii.
 12. Prasa katolicka.