Ogłoszenia duszpasterskie – VI Niedziela Wielkanocna 17.05.2020 r.


 1. W naszym kościele nabożeństwa majowe odprawiane są w dni powszednie o godz. 17.30, a w niedzielę o 17.15. Serdecznie zapraszamy do odmawiania litanii loretańskiej także w naszych rodzinach.
 2. Utrzymujemy możliwość codziennej adoracji od 15.00 do 18.00. W niedziele adoracja rozpoczyna się po Mszy św. o 13.15.
 3. Jest możliwość przyjęcia Komunii św. także poza Mszą św., w szczególności bezpośrednio przed, lub po Mszy św. Spowiedź zasadniczo jest podczas Mszy św. Można się także umówić na spowiedź indywidualnie.
 4. Aktualnie wprowadzone zostały w niedziele dodatkowe Msze św. o godz. 13.15 i 19.00.
 5. W każdą niedzielę o godz. 10.30 jest transmitowana z naszego kościoła Msza św. przez parafialny profil FB. Serdecznie dziękujemy p. Jackowi i Justynie Kubiakom, którzy tę transmisję prowadzą
 6. Bierzmowanie w naszej parafii odbędzie się w czterech grupach: 2 grupy 26.05 i 2 grupy 9.06. Bliższe informacje przekazują kandydatom animatorzy. Polecamy naszą młodzież modlitwom parafian.
 7. W piątek rozpoczyna się nowenna przed Zesłaniem Ducha Świętego, która będzie połączona z nabożeństwem majowym.
 8. Nowennę pompejańską w intencji „O nawrócenie grzeszników, z których ja jestem pierwszy” można podjąć w dowolnym dniu i odmawiać przez kolejne 54 dni . Ulotki informacyjne można wziąć ze stolika przy wyjściu z kościoła.
 9. Trwają prace przy kaplicy adoracji. Na ukończeniu jest mozaika, która później będzie przewieziona z pracowni i nałożona na ścianę w kaplicy,. Zdjęcie tworzonej mozaiki możemy zobaczyć na stronie parafialnej. Dziękujemy serdecznie za każdą ofiarę składaną na ten cel.
 10. Nadal obowiązują przepisy co do ilości osób obecnych na Mszy św., na nabożeństwach i na adoracji. W naszym kościele może uczestniczyć 75 osób. Przy wejściu do kościoła na stoliku jest wyłożonych 75 obrazków. Wchodząc do kościoła powinniśmy wziąć ze sobą obrazek. Jeżeli obrazków nie będzie w koszyczku tzn. że w kościele jest już 75 osób i nie powinno się wchodzić.
 11. Zachęcamy do lektury naszej prasy katolickiej.