Ogłoszenia duszpasterskie – VI Niedziela Wielkanocna 05.05.2013


Ogłoszenia1. Zapraszamy na nabożeństwa majowe, które odbywają się od poniedziałku do piątku o godz. 17.40, a w soboty i niedziele po Mszy św. wieczornej.
2. W środę 8 maja będziemy obchodzić Uroczystość św. Stanisława – biskupa i męczennika, głównego patrona Polski. Zapraszamy na Msze św. o godz. 7.00 i 18.00.
3. W piątek 10 maja od godz. 9.00 nawiedzimy chorych, których odwiedzamy w I-sze piątki miesiąca. Jeżeli ktoś chce dodatkowo, proszę zgłosić się w zakrystii lub kancelarii.
4. W przyszłą niedzielę taca przeznaczona będzie na Seminarium Duchowe.
5. W sobotę 11 maja dwoma autokarami wyruszamy na pielgrzymkę do Sanktuarium Podlasia. Zbiórka pod Domem Katolickim o godz. 7.30. Prosimy o dokonywanie opłat na wyjazd u ks. Łukasza lub ks. Marcina. Nad pielgrzymami opiekę duchową będą sprawować obaj księża.
6. Te osoby, które zarezerwowały termin Mszy św. prosimy o zgłoszenia się na dwa tygodnie przed Eucharystią do kancelarii lub zakrystii, aby podać intencję wraz z ofiarą. Podane intencje pragniemy umieścić na tablicy ogłoszeń z tygodniowym wyprzedzeniem.
7. Zapraszamy do sklepiku po prasę katolicką: „Niedziela”, „Gość Niedzielny”, „Idziemy”.
8. W przyszłą niedzielę 12 maja na Mszy Św. o godz. 18.00 gościć będziemy scholę gregoriańską z Falenicy, którą prowadzi ks. Mariusz Rybałtowski. Podczas Eucharystii schola wykonywać będzie chorał gregoriański.