Ogłoszenia duszpasterskie – V Niedziela Wielkiego Postu 7.04.2019 r.


 1. W każdą niedzielę zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu od 15.00 do 18.00, oraz w czwartek po Mszy wieczornej do 19.30.
 2. W najbliższy piątek 23.03.2016 o godz. 19.00 zapraszamy na Uroczysta Drogę Krzyżową poprowadzoną ulicami naszej Parafii. Przejdziemy ulicami: Piłsudskiego, Bandurskiego, Okólną, Mieszka I, Rejtana i Piłsudskiego do kościoła. Udział w tym nabożeństwie jest publicznym wyznaniem naszej wiary. Panów z Kościelnej Służby Porządkowej prosimy o pomoc w zabezpieczaniu trasy. Tego dnia Droga Krzyżowa w kościele tylko o godz. 16.30 dla dzieci. W niedzielę nabożeństwo Gorzkich Żali o godz. 17.15.
 3. Konferencja przedchrzcielna dla rodziców i kandydatów na chrzestnych z naszej parafii w najbliższy piątek o godz. 19.00 w Domu Katolickim.
 4. Spotkanie dla dzieci komunijnych i ich rodziców dzisiaj po Mszy o godz. 12.00.
 5. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania grupy C i D w czwartek 11.04 o 19.00 w kościele.
 6. Zapraszamy na spotkanie wspólnoty młodzieżowej dzisiaj po Mszy wieczornej w Domu Katolickim.
 7. Dzisiaj zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00 połączoną z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie, prowadzona przez ks. Jakuba wraz z naszą wspólnotą Odnowy w Duchu Świętym i Diecezjalną Diakonią Modlitwy Ruchu Światło-Życie.
 8. Od jutra, tj. 8.04 rozpoczną się w naszej parafii Rekolekcje Ewangelizacyjne Odnowy. Będzie to 10 spotkań cotygodniowych w poniedziałki o godz. 19.00.
 9. Dzisiaj po Mszach św. i za tydzień w Niedzielę Palmową ministranci będą rozprowadzać palemki. Będą sprzedawane przed kościołem. Dochód z ich sprzedaży przeznaczony zostanie na fundusz ministrancki.
 10. Za tydzień będą także rozprowadzane świece Caritas. Środki z ich sprzedaży będą naszym wsparciem dla podopiecznych Caritas.
 11. W najbliższą sobotę 13.IV. o godz. 14.00 wyjazd na Misterium Męki Pańskiej do Czerwińska. Dziewczynki ze scholi i ministranci mają wyjazd gratisowy Zapisy w zakrystii. Osoby, które już się zapisały proszone są o potwierdzenie.
 12. W sobotę 13.IV odbędzie się kolejna piesza pielgrzymka nocna z Miedniewic do Niepokalanowa w int. rodzin. Wyjazd autokarem spod kościoła o 18.20. Chętnych zapraszamy do wpisywania się do zeszytu pod chórem
 13. W związku z dużymi kosztami wywozu śmieci cmentarnych rozpoczynamy ich segregowanie. Bardzo prosimy odpady biodegradacyjne (wieńce, wiązanki, kwiaty doniczkowe) składać obok kontenerów.
 14. Prasa katolicka.