Ogłoszenia duszpasterskie – V Niedz. Zwykła – 06.02.2022 r.


  1. Bardzo cieszymy się, że dużo osób nawiedza naszą kaplicę adoracji Najświętszego Sakramentu. Są już także pierwsze doświadczenia Bożego działania. Zapraszamy do adoracji codziennie po Mszy św. o 700 rano, do godz. 2100. Wyjątkowo w soboty wystawienie Najśw. Sakramentu rozpoczyna się po Mszy św. o 800, do g. 2100; Prosimy o deklarowanie stałej godziny adoracji, oraz o zapisywanie się na tymczasową adorację w ciągu tygodnia, listy są wyłożone na stoliku w Kaplicy Adoracji;
  2. W najbliższy piątek 11 lutego we wspomnienie NMP z Lourdes obchodzony jest Światowy Dzień Chorego zapraszamy chorych i osoby w podeszłym wieku na Mszę św. w ich intencji o godz. 18.00, podczas której będzie możliwość przyjęcia sakramentu chorych. Spowiedź tego dnia wieczorem będzie przed Mszą św. od godz. 17.30.
  3. W następną niedzielę  zapraszamy na modlitwę uwielbienia z prośbą o uzdrowienie i uwolnienie, prowadzoną przez ks. Rafała i wspólnoty naszej parafii, która odbędzie się po Mszy św. wieczornej o 18:00.
  4. Za tydzień przeprowadzimy zbiórkę do puszek na chorych objętych opieką „Caritas” naszej diecezji.
  5. Osoby, które zapisały się na indywidualną kolędę w rodzinie proszę oczekiwać na telefon od księdza w sprawie umówienia terminu. Jest możliwość spotkania, jeszcze w tym tygodniu, lub po następnej niedzieli. Msza św. kolędowa, na którą zapisały się kolejne rodziny będzie odprawiona po następnej niedzieli. Osoby, które jeszcze chciałyby się zapisać na którąś z tych form spotkania kolędowego prosimy o zgłaszanie się jeszcze do następnej niedzieli.
  6. Jutro dzień imienin Pasterza naszej Diecezji Biskupa Romualda Kamińskiego. Prosimy bardzo o modlitwę w intencji naszego Biskupa.
  7. Prasa katolicka