Ogłoszenia duszpasterskie – Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła 28.06.2014 r.


  1. OgłoszeniaW niedzielę 13 lipca Koło Przyjaciół Rodziny Radia Maryja organizuje pielgrzymkę na Jasną Górę. Wyjazd o godz. 5.00 rano, koszt – 60 zł., zapisy w sklepiku parafialnym.
  2. W okresie wakacyjnym kancelaria parafialna będzie czynna tylko popołudniu (nieczynna we wtorki i soboty).
  3. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Z posługą sakramentalną do chorych udamy się od godz. 9.00. Zgłoszenia osób, do których ma się udać kapłan przyjmujemy w zakrystii, kancelarii parafialnej lub telefonicznie. Spowiedź podczas Mszy św. o godz. 7.00 i od godz. 17.30. Również w tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca. Msza św. i nabożeństwo wynagradzające o godz. 7.00.
  4. Decyzją Biskupa Ełckiego ks. Ryszard Sawicki – rezydent kończy 3 letnią posługę duszpasterską w naszej parafii i powraca do pracy w Diecezji Ełckiej, z której pochodzi.  Dziękujemy ks. Ryszardowi za ogrom pracy i zaangażowania w pomoc duszpasterską w naszej parafii. Od 1 lipca ks. Ryszard został mianowany wicedyrektorem Wigierskiego Areopagu Nowej Ewangelizacji z obowiązkiem pomocy duszpasterskiej przy parafii pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Wigrach. Módlmy się dla niego o Boże błogosławieństwo w nowych zadaniach.
  5. Miasto Marki rozpoczyna realizację projektu „Aktywni mieszkańcy 50+”, w ramach którego zostaną zrealizowane bezpłatne zajęcia sportowe, komputerowe, warsztaty artystyczne, wykłady z profilaktyki zdrowia oraz dietetyki. Zapisy do projektu rozpoczynają się z końcem czerwca. Więcej informacji znajduje się na plakatach, ulotkach oraz na stronie internetowej www.marki.pl.
  6. Zapraszamy do sklepiku parafialnego do nabywania prasy katolickiej.