Ogłoszenia duszpasterskie – Święto Podwyższenia Krzyża Świętego 14.09.2014


  1. OgłoszeniaW dniu dzisiejszym Koło Przyjaciół Radia Maryja zaprasza na spotkanie. Od września nowym opiekunem Koła będzie ks. Michał. Spotkanie odbędzie się w Domu Katolickim – sali Jana Pawła II. Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych.
  2. Wspólnota Odnowy w Duchu św. Emmanuel zaprasza w najbliższą środę po Mszy św. wieczornej na adoracje Najświętszego Sakramentu połączoną z modlitwą o uwolnienie i uzdrowienie.
  3. W przyszłą niedzielę zapraszamy wszystkich parafian na piknik rodzinny „Pożegnanie lata u św. Izydora”, który rozpocznie się po Mszy św. o godz. 12.00. Organizatorzy zapewniają liczne atrakcje, dobrą kuchnię i zabawę przy muzyce. Zwracamy się z prośbą do szczególnie do osób, które robią domowe wypieki o przyniesienie ciast w niedzielę przed południem do naszej piknikowej kawiarenki. Szczegółowy program imprezy można znaleźć na stronie internetowej naszej parafii. Bardzo serdecznie wszystkich zapraszamy.
  4. W niedzielę 21.09 po Mszy św. o godz. 10.15 spotkanie młodzieży kl. I liceum – kontynuującej przygotowanie do sakramentu bierzmowania. Osoby ochrzczone poza naszą parafią proszone są o przyniesienie na spotkanie metryki chrztu.
  5. Kościelna Służba Porządkowa organizuje pielgrzymkę autokarową do sanktuarium MB Różańcowej w Gietrzwałdzie. Wyjazd w niedzielę 5 października o godz. 6.00 spod kościoła św. Izydora, powrót wieczorem. Koszt wyjazdu 60 zł. od osoby. Zapisy w kiosku parafialnym w tą i dwie następne niedziele.
  6. Informujemy rodziców dzieci pierwszokomunijnych ze szkoły podstawowej nr. 1, że Komunia Św. będzie miała miejsce  24.05 o godz. 12.00 kl. III a i b oraz 31.05 o godz. 12.00 kl. III c i d. W niedzielę 28.05 po Mszy św. wieczornej o godz. 19.00 odbędzie się spotkanie organizacje z rodzicami. Ks. Marcin bardzo prosi wszystkich rodziców o przybycie.
  7. Zapraszamy do sklepiku po prasę katolicką.