Ogłoszenia Duszpasterskie – Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego 05.04.2015 r.


  1. OgłoszeniaKolejne dni najbliższego tygodnia tworzą liturgiczną oktawę wielkanocną, zapraszamy do udziału w Mszach św. codziennie o godz.: 7.00, 8.00, 18.00. Z racji na oktawę nie w najbliższy piątek nie obowiązuje piątkowa wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  2. W tym tygodniu po wieczornych Mszach św. odmawiać będziemy Nowennę i Koronkę do Bożego Miłosierdzia.
  3. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy Niedzielę Bożego Miłosierdzia. Tego dnia po Mszy św. o godz. 12.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i Adoracja do godz. 15.00. O godz. 15.00 czyli w Godzinie Miłosierdzia, odprawimy nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia: wspólnie odmówimy koronkę i odczytamy zgłoszone intencje, a następnie będzie odprawiona Eucharystia w intencjach zbiorowych. Zapraszamy by podawać intencje, które będziemy wyczytywać w czasie tego nabożeństwa, można to uczynić w zakrystii po Mszach św. lub w kancelarii,
  4. W przyszłą niedzielę po wszystkich Mszach św. ministranci rozprowadzać będą albumy – pamiątki kanonizacji Papieży: Jana XXIII i Jana Pawła II. Piękny album w cenie 20 zł (cena w księgarniach jest dwukrotnie wyższa) jest cegiełką na budowę Sanktuarium św. Jana Pawła II w Radzyminie, oraz wsparciem finansowym wakacyjnego wyjazdu ministrantów z ks. Łukaszem.
  5. W najbliższy piątek 10.04.2015 w godz. 19.00 – 20.00 w Domu Katolickim wydawane będą karty kolonijne dla młodzieży i dzieci wyjeżdżających na wakacyjny wyjazd parafialny na Mazury. Będzie można także dokonywać opłat za kolonie.
  6. Ks. Marcin przypomina rodzicom dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii św. o odbiorze strojów komunijnych w najbliższą sobotę.
  7. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej.