Ogłoszenia duszpasterskie – Niedziela Dobrego Pasterza 21.04.2013


Ogłoszenia1. Dziś po Mszach Świętych młodzież rozprowadza jeszcze książki o bł. Janie Pawle II „Dlatego Święty”. Cały dochód jest przeznaczony na budowę Sanktuarium bł. Jana Pawła II w Radzyminie oraz na wyjazd wakacyjny młodzieży.
2. W najbliższy czwartek 25 kwietnia 2013 r. o godz. 18.00 ks. Marcin Hołuj – diecezjalny egzorcysta odprawi w naszym kościele Mszę św. Po niej adoracja Najświętszego Sakramentu oraz modlitwa o uwolnienie i  uzdrowienie. Następnie odbędzie się poświecenie  wody, soli, olei i dewocjonaliów.
3. W najbliższy piątek 26 kwietnia 2013 r. o godz. 19.00 w Domu Katolickim odbędzie się spotkanie z rodzicami przed wyjazdem kolonijnym. Na spotkaniu zostaną rozdane karty uczestników i będzie możliwość opłat za wyjazd.
4. W najbliższą niedzielę 28  kwietnia 2013 r. odbędzie się zbiórka do puszek na utrzymanie Radia Maryja. Za każdą złożona ofiarę składamy serdeczne „Bóg zapłać”. Radio Maryja utrzymuje się z dobrowolnych ofiar.
5. Zapraszamy na całonocne czuwanie Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę, które rozpocznie się o godz. 19.00 w piątek 26 kwietnia 2013 r. O godz. 22.00 zostanie odprawiona Eucharystia. Adoracja zakończy się w sobotę o godz. 7.00.
6. Są jeszcze wolne miejsca na rodzinny wyjazd do Kodnia i Pratulina w sobotę 11 maja 2013 r. Informacje i zapisy u ks. Łukasza i ks. Marcina.
7. Narzeczonych pragnących wstąpić w związek małżeński serdecznie zapraszamy na rozpoczynający się w następny poniedziałek kurs przedmałżeński. Spotkania będą odbywać się w poniedziałki o godz. 19.00 w Domu Katolickim w sali Jana Pawła II. Na pierwsze spotkanie zapraszamy 29 kwietnia 2013 r.
8. Zapraszamy na Katechezę Parafialną w „Roku Wiary”. Temat spotkania „Całun Turyński – świadek Zmartwychwstania. Katechezę poprowadzi ks. Marcin.
9. Zapraszamy do sklepiku parafialnego po prasę katolicką: „Idziemy” , „Gość Niedzielny” ,  „Niedziela”.