Ogłoszenia duszpasterskie IX Niedziela Zwykła 3.06.2018


 1. Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu dzisiaj po Mszy i błogosławieństwie prymicyjnym. Adoracja w czwartek po Mszy św. wieczornej do 19.30
 2. Nabożeństwa czerwcowe odprawiane są codziennie o godz. 17.30.
 3. W Oktawie Bożego Ciała zapraszamy na procesje eucharystyczne po nabożeństwie czerwcowym. Na zakończenie Oktawy w czwartek po procesji zostaną poświęcone wianki.
 4. W piątek uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Msze o 7.00, 8.00 i 18.00. Tego dnia nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
 5. W nocy z piątku na sobotę zapraszamy na modlitewne czuwanie. Po Mszy św. wieczornej rozpocznie się adoracja Najśw. Sakramentu, o godz. 24.00 Msza św. w wynagradzającej Najśw. Sercu P. Jezusa i Niepokalanemu Sercu Maryi za grzechy nasze całego świata, później cd. adoracji do godz. 7.00
 6. Wczoraj nasz parafianin ks. Szymon Berger przyjął święcenia prezbiteratu. Ks. Szymon odprawi Mszę św. prymicyjną w naszym kościele dzisiaj o godz. 13.30. Zapraszamy do licznego udziału w tych uroczystościach i prosimy o modlitwę w int. ks. Szymona.
 7. Zapraszamy dzisiaj na Mszę św. o 18.00 połączoną z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie, prowadzona przez ks. Jakuba wraz z naszą wspólnotą Odnowy w Duchu Świętym i Diecezjalną Diakonią Modlitwy Ruchu Światło-Życie.
 8. W naszej parafii organizujemy Spotkania Biblijne, które poprowadzi p. Piotr Kosiak dr teologii biblijnej, propagator Pisma św., współautor „Biblii Audio” (do słuchania), komentator czytań niedzielnych w Radio Plus. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt.
 9. Osoby, które jadą na kolonię z ks. Piotrem do soboty powinny oddać wypełnione karty kolonijne i wpłacić pozostałe pieniądze.
 10. Ruch Rodzin Nazaretańskich naszej diecezji zaprasza od 30 czerwca do 8 lipca na wakacyjne rekolekcje do Małego Cichego k/ Zakopanego, z rodziną lub indywidualnie. Telefon kontaktowy w gablocie przed kościołem i na stronie internetowej RRN.
 11. W przyszłą niedzielę 10 czerwca o godz. 12.15 z Placu Trzech Krzyży pod hasłem „Polska Rodziną Silna!” wyruszy XIII Marsz dla Życia i Rodziny. Więcej informacji na plakacie w gablocie i na wyłożonych ulotkach.
 12. Akcja Katolicka zaprasza wszystkich do udziału w Ogólnopolskiej Pielgrzymce Akcji Katolickiej na Jasną Górę w sobotę 9 czerwca. Wyjazd autokaru o godz. 6.30 spod naszego kościoła, koszt 65 zł. Bliższe szczegóły, kontakt telefoniczny na plakacie w gablocie przed kościołem Lista do zapisu jest wyłożona także na stoliku pod chórem
 13. Także w sobotę 9.06 odbędzie się kolejna piesza pielgrzymka nocna z Miedniewic do Niepokalanowa. Wyjazd autokarem spod kościoła o 18.30. Chętnych zapraszamy do wpisywania się do zeszytu pod chórem.
 14. Dzisiaj zbiórka do puszek na budowę świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie.
 15. Za tydzień ks. Dariusz Gugała będzie zbierał ofiary na budowę kościoła przy ul. Ząbkowskiej
 16. Natomiast siostry dominikanki z Zielonki będą przed kościołem sprzedawać książki…
 17. Prasa katolicka.