Ogłoszenia duszpasterskie – IV Niedziela Wielkanocna 3.05.2020 r.


 1. Zgodnie z zarządzeniami władz państwowych i kościelnych co do ilości osób obecnych na Mszy św., na nabożeństwach i na adoracji, w naszym kościele będzie mogło uczestniczyć 50 osób (750m2/15m2/osobę = 50 osób). Pierwszeństwo mają osoby, które zamówiły intencje. Nie będzie wcześniejszych zapisów. Przy wejściu do kościoła na stoliku są wyłożone obrazki –tzw. wejściówki – 50 szt.. Każdy wchodzący powinien wziąć ze sobą obrazek. Jeżeli obrazków nie będzie w koszyczku tzn. że w kościele jest już 50 osób i nie powinno się wchodzić.
 2. Jest możliwość przyjęcia Komunii św. także poza Mszą św., w szczególności bezpośrednio przed, lub po Mszy św.
 3. Utrzymujemy możliwość codziennej adoracji od 15.00 do 18.00.
 4. W naszym kościele nabożeństwa majowe odprawiane w dni powszednie o godz. 17.30, a w niedzielę o 17.15. Serdecznie zapraszamy do odmawiania litanii loretańskiej także w naszych rodzinach.
 5. W piątek 8 maja przypada uroczystość św. Stanisława, głównego patrona Polski. Z tej racji nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
 6. Za tydzień dodatkowe Msze św. w niedzielę o godz. 13.15 i 19.00.
 7. Jakub obchodzi w tym tygodniu imieniny, dlatego w przyszłą niedzielę o godz. 19.00 będzie odprawiona w jego intencji Msza św. Dziękujemy paniom z kółka różańcowego za zamówienie tej intencji.
 8. W każdą niedzielę o godz. 10.30 jest transmitowana z naszego kościoła Msza św. przez parafialny profil FB. Serdecznie dziękujemy p. Jackowi i Justynie Kubiakom, którzy tę transmisję prowadzą.
 9. Dziękujemy za okazywaną nam życzliwość i każdą formę wsparcia – modlitwę i dobre słowo, za ofiary składane na rzecz parafii indywidualne, a także w formie przelewu na konto parafialne.
 10. Za tydzień taca przeznaczona jest na nasze Seminarium Duchowne.
 11. Zachęcamy do nabywania i czytania naszego tygodnika „IDZIEMY” w wersji elektronicznej. Można skorzystać ze strony www.idziemy.pl. Są do nabycia kolejne numery „IDZIEMY”, „NIEDZIELI”, „GOŚCIA NIEDZIELNEGO”, oraz „MAŁEGO GOŚCIA”