Ogłoszenia duszpasterskie – III Niedziela Wielkanocy 14.04.2013


Ogłoszenia1. Dziś po Mszach św. młodzież rozprowadza książki o Janie Pawle II  “Dlaczego Święty”. Jest to cegiełka na Budowę Sanktuarium bł. Jana Pawła II w Radzyminie oraz na wyjazd wakacyjny z ks. Łukaszem. Cena książki 15 zł.
2. W przyszłą niedzielę 21 kwietnia po Mszy św. o godz. 10.15 spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do przyjęcia sakramentu Bierzmowania. Spotkanie poprowadzi wraz z księdzem p. Karina Skrzypczak z Parafialnego Ośrodka Formacji Rodziny. Obecność obowiązkowa.
3. W najbliższą środę wspólnota Odnowy w Duchu Świętym “Emmanuel” zaprasza na wspólną modlitwę. O godz. 18.00 Eucharystia, a po niej adoracja Najświętszego Sakramentu i modlitwa o uzdrowienie i uwolnienie. Spotkanie modlitewne poprowadzi ks. Marcin.
4. Dziś po Mszy św. wieczornej kolejna katecheza dla dorosłych w  “Roku Wiary”. Katechezę na temat “Świata ikon chrześcijańskich” poprowadzi ks. Ryszard Sawicki.
5. Zapraszamy na Koncert Wielkanocny Scholi Dziecięcej “Boże Nutki” dziś po Mszy św. o godz. 12.00.
6. W sobotę 11 maja 2013 r. odbędzie się rodzinny wyjazd Służby Liturgicznej, szczegóły tutaj.
7. Chłopców, którzy chcieliby służyć Panu Bogu przy ołtarzu jako ministranci, zapraszamy w sobotę o godz. 9.00 do kościoła na spotkanie.
8. W czwartek popołudniu kancelaria będzie nieczynna.
9. W piątek zapraszamy na Apel Jasnogórski. Po Mszy św. wieczornej adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00, a po niej rozpoczniemy rozważania apelowe, zakończone o godz. 21.00 Apelem Jasnogórskim. Naszą modlitwą w sposób szczególny pragniemy ogarnąć tegorocznych maturzystów.
10. Spotkanie z rodzicami w sprawie wyjazdu kolonijnego odbędzie się w przyszły piątek 26 kwietnia o godz. 19.00. Podczas spotkania rozdane zostaną karty kolonijne oraz będzie możliwość wpłat.
11. Zapraszamy do sklepiku parafialnego po prasę katolicką: “Niedziela”, “Gość Niedzielny”, “Mały Gość Niedzielny” i “Idziemy”.