OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – III NIEDZIELA WIELKANOCNA – 23.04.2023 r.


  1. Jutro obchodzimy uroczystość św. Wojciecha głównego patrona Polski.
  2. Dzieci z klas III, które nie mogły być wcześniej na egzaminie z katechizmu zapraszamy w najbliższą sobotę 29 kwietnia od godz. 10.00 na plebanii. Przypominamy, że dzieci powinny już umieć pacierz. Na egzamin przynoszą uzupełnione indeksy i zeszyty do religii.
  3. W tym tygodniu ks. Marek obchodzi swoje imieniny. Msza św. w jego intencji odprawiona będzie w następną niedzielę o 12.00.
  4. Dzisiaj, oraz w następną niedzielę Wspólnota Apostolatu Maryi rozprowadza odpłatnie flagi Maryjne i narodowe. Jest to przygotowanie do święta MB Królowej Polski i Dnia Flagi. Flaga jest znakiem patriotyzmu, oraz miłości do Matki Bożej i Ojczyzny.
  5. Wspólnota Apostolatu zaprasza także na kolejny film dramat pt. „Wyszyński – zemsta, czy przebaczenie”. Niestety z powodu małej ilości osób trzeba było odwołać autokar. Bilety są wykupione na jutro, dlatego też osoby, które się zapisały prosimy o kontakt z p. Marią, aby zorganizować wyjazd prywatny. Nadal przyjmujemy zapisy – lista i telefon na stoliku pod chórem.
  6. Siostry felicjanki otwierają w Warszawie stacjonarne hospicjum dla osób w zaawansowanej chorobie nowotworowej. Proszą o poinformowanie o hospicjum, oraz o pomoc w realizacji remontu i zakupie sprzętu. Link znajdziemy w ogłoszeniach parafialnych:  https://hospicjumfelicjanek.pl
  7. Kancelaria parafialna w najbliższą środę będzie czynna tyko wieczorem o 16.00.
  8. Dzisiaj po Mszy św. zbieramy ofiary do puszek na utrzymanie Radia Maryja i TV Trwam.
  9. Prasa katolicka.