OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – III NIEDZIELA W. POSTU – 03.03.2024 r.


 1. W piątki Wielkiego Postu zapraszamy na nabożeństwo Drogi Krzyżowej: 16.30 – dla dzieci, 17.15 – dla dorosłych, 18.45 dla młodzieży oraz dorosłych; w niedziele nabożeństwo Gorzkich Żali o godz. 17.15.
 2. Msza św. z udziałem rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii św. odprawiona będzie w przyszłą niedzielę o 13.15.
 3. Sobotnie spotkanie dla licealnej grupy młodzieżowej w tym tygodniu jest odwołane.
 4. Młodzież pracującą i studentów zapraszamy na spotkania Duszpasterstwa Akademickiego „Stolica M” w Domu Katolickim w piątki po ostatniej Drodze Krzyżowej.
 5. Zapraszamy na otwarte spotkanie rodzinne organizowane przez Wojowników Maryi w legionowskiej Arenie, które odbędzie się 17 III. Szczegóły na plakacie w gablocie.
 6. Od poniedziałku 11 III przyjmujemy intencje mszalne na 2 półrocze 2024r.
 7. W 1 rocznicę śmierci ks. prałata Henryka Drożdża 10 marca o 18.00 w parafii Ostrówek ks. Biskup Romuald Kamiński odprawi Mszę św. w intencji śp. ks. Prałata oraz poświęci pamiątkową tablicę. Serdecznie zapraszamy.
 8. W każdy poniedziałek po Mszy św. wieczornej zapraszamy w kościele do modlitwy za naszą Ojczyznę.
 9. Rodziny, które z różnych powodów nie mogły przyjąć księdza po kolędzie mogą to uczynić jeszcze w najbliższym czasie. Prosimy o zgłoszenie w zakrystii, kancelarii, lub telefonicznie.
 10. Zbieramy plastikowe korki, z których będą produkowane różańce na misje. Można je pozostawić w reklamówce w rogu parkingu koło pojemnika na odzież.
 11. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 18.00 zapraszamy na uwielbienie połączone z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie prowadzone przez ks. Rafała i wspólnoty naszej parafii.
 12. W następną niedzielę wolontariusze Parafialnej Caritas będą zbierali ofiary do puszek przeznaczone na przygotowanie świątecznych paczek żywnościowych, oraz ze środkami czystości dla najbardziej potrzebujących osób starszych i chorych, oraz matek samotnie wychowujących dzieci.
 13. Prasa katolicka