Ogłoszenia duszpasterskie – III Niedz. po Narodz. Pańskim – Chrzest Pański – 10.01.2021 r.


 1. Adoracja Najświętszego Sakramentu w naszym kościele przez cały tydzień od 15.00 do 18.00.
 2. Konferencja przedchrzcielna dla rodziców i kandydatów na chrzestnych z naszej parafii w piątek o godz. 19.00 w Domu Katolickim.
 3. W tym tygodniu 13 stycznia 2021 rozpoczynamy nowy kurs przedmałżeński. Spotkania będą się odbywały w środy o godz. 19.00 w Domu Katolickim. Zapisy w zakrystii, lub w kancelarii u ks. proboszcza.
 4. Dzisiaj o 15.30 na plebanii spotkanie dla zelatorów Kół Różańcowych Rodziców.
 5. Ks. Michał zaprasza na spotkanie lektorów w piątek o godz. 19.00.
 6. Spotkanie ministrantów i kandydatów w sobotę o godz. 10.30 w kościele.
 7. Msze św. tzw. kolędowe, podczas których będziemy wypraszać dla poszczególnych rodzin mocy Bożego błogosławieństwa, a na zakończenie będziemy udzielać indywidualnego błogosławieństwa tym rodzinom, będą odprawiane w dni powszednie o godzinie 19.00.
  Poniedziałek 11.I dla mieszkańców ul. Zajączka
  Wtorek 12.I dla mieszkańców ulic: Jana Pawła II, Wyszyńskiego, Popiełuszki, Sportowej, Dobrej, Wyspiańskiego, Królowej Jadwigi
  Środa13.I dla mieszkańców ulic: Jagiełły i Kopernika
  Czwartek 14.I dla mieszkańców ulic: Wilczej, Jasińskiego, Sowiej, Bocianiej, Skowroniej, Orlej, Wroniej, Jastrzębiej
  Piątek 15.I dla mieszkańców ulic: Dzika, Rysia, Łosia, Lisiej
 8. W dniu dzisiejszym i w ciągu tego tygodnia prosimy o składanie  deklaracji od mieszkańców ulic:
  Kruczej, Sokolej, Gołębiej, Bocianiej, Jaskółczej, Żurawiej, Żbika oraz Lisa-Kuli, Modrzejewskiej, Solskiego, Ząbkowskiej, Braci Briggsów, Fabrycznej, Malinowej, Jasnej, Paderewskiego, Słowackiego i Piłsudskiego numery parzyste.
  Prosimy, by zadeklarować swoją obecność na tych Mszach św. Na stoliku z tyłu kościoła i w zakrystii leżą listy dla konkretnych ulic. Swoje uczestnictwo można zgłaszać także na osobnej kartce w kancelarii, lub telefonicznie u księdza dyżurnego, można to uczynić także w imieniu innych osób. Prosimy wpisywać nazwisko, adres i liczbę osób, które przyjdą na tę Mszę św. W kolejne niedziele będziemy zbierać deklaracje od mieszkańców kolejnych rejonów parafii. Bardzo prosimy o poinformowanie i zachęcenie sąsiadów. Osoby, które z różnych przyczyn nie uczestniczyły, lub nie będą mogły uczestniczyć we Mszy św. w wyznaczonym terminie prosimy, aby wpisały się w dogodnym dla siebie terminie
 9. Prasa katolicka