Ogłoszenia duszpasterskie – II Niedziela Wielkiego Postu 08.03.2020 r.


 1. W każdą niedzielę w naszym kościele jest adoracja Najśw. Sakramentu od godz. 15.00 do wieczornej Mszy św. Rozpoczynamy koronką do Miłosierdzia Bożego. W czwartki adoracja po Mszy wieczornej do godz. 19.30.
 2. W każdy piątek po Mszy św. wieczornej zapraszamy do modlitwy różańcowej w intencji kapłanów.
 3. W piątki zapraszamy na nabożeństwo Drogi Krzyżowej: 16.30 – dla dzieci, 17.15 – dla dorosłych, 19.00 dla młodzieży oraz dorosłych. W niedziele Wielkiego Postu nabożeństwo Gorzkich Żali o godz. 17.15.
 4. Zapraszamy na spotkanie wspólnoty młodzieżowej dzisiaj po Mszy wieczornej w Domu Katolickim.
 5. Od jutra rozpoczynają się w naszej parafii rekolekcje szkolne, które poprowadzi ks. Krzysztof Jeżowski proboszcz parafii w Biesowie archidiec. warmińskiej. Spotkania będą się odbywały o godz. 9.00 klasy IV-VI, o 10.15 klasy I-III, o 11.15 liceum, o 12.30 klasy VII – VIII. Bardzo prosimy o modlitwę w intencji rekolekcji.
 6. W następną niedzielę wolontariusze Parafialnej Caritas będą zbierali ofiary przeznaczone na organizację świątecznego poczęstunku oraz paczek dla 80 podopiecznych. W lutym zebrano na ten cel 2.746 zł. Bóg zapłać.
 7. W sobotę 14.III odbędzie się kolejna piesza pielgrzymka nocna z Miedniewic do Niepokalanowa. Jest także możliwość nocnej adoracji w Niepokalanowie. Wyjazd autokarem spod kościoła o 18.20. Chętnych zapraszamy do wpisywania się do zeszytu pod chórem.
 8. Akcja Katolicka zaprasza na seans filmu „Najświętsze Serce” do Multikina przy ul. Głębockiej, w sobotę 14.03. Wyjazd autokaru sprzed kościoła o godz. 13.15. Koszt przejazdu i biletu 30 zł. Zapisy do zeszytu na stoliku. Więcej informacji w gablocie Akcji Kat.
 9. 7 czerwca br. w Warszawie odbędzie się beatyfikacja Kard. St. Wyszyńskiego. Proporcjonalnie do ilości zgłoszeń na tę uroczystość, poszczególnym parafiom będą przydzielone karty wstępu. Osoby chętne prosimy o zgłaszanie się.
 10. Planowane na najbliższą niedzielę spotkanie dla rodziców i dzieci komunijnych zostaje przeniesione na niedzielę 29 marca.
 11. Serdecznie zapraszamy panów do włączenia do śpiewu na Triduum Paschalne. Próby odbywają się w soboty o godz. 19.00. Można zgłaszać się wcześniej do p. organisty.
 12. Prasa katolicka