Ogłoszenia duszpasterskie II Niedziela Wielkanocna 8.04.2018


  1. Dzisiaj obchodzimy Niedzielę Bożego Miłosierdzia. O godz. 15.00 w Godzinie Miłosierdzia, odprawimy nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia a następnie będzie odprawiona Msza św. w intencjach zbiorowych. Adoracja od godz. 13.00 do 15.00 i po Mszy do godz. 18.00. Zapraszamy by podawać intencje, które będziemy polecać Panu Bogu w czasie tego nabożeństwa. Można to uczynić w zakrystii lub w kancelarii.
  2. Także dzisiaj na godz. 18.00 zapraszamy na Mszę św. połączoną z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie, prowadzona przez ks. Jakuba wraz z naszą wspólnotą Odnowy w Duchu Świętym i Diecezjalną Diakonią Modlitwy Ruchu Światło-Życie.
  3. Za tydzień zbiórka do puszek na rozbudowę przedszkola ss. Karmelitanek w Mielcu.
  4. W sobotę 14.IV odbędzie się kolejna piesza pielgrzymka nocna z Miedniewic do Niepokalanowa. Wyjazd autokarem spod kościoła o 18.30. Chętnych zapraszamy do wpisywania się do zeszytu pod chórem.
  5. Konferencja przedchrzcielna dla rodziców i kandydatów na chrzestnych z naszej parafii w piątek 13 IV o godz. 19.00 w Domu Katolickim.
  6. Katolickie liceum księży michalitów w Markach – Strudze zaprasza na dzień otwarty 14 IV o godz. 10.00.
  7. Serdecznie zapraszamy na Marsz Świętości Życia, który odbędzie się w przyszłą niedzielę 15 IV. Rozpoczęcie Mszą św. w katedrze św. Floriana o godz. 11.00. Marsz pod hasłem „Jestem za życiem! #adOPCJA” organizowany jest przez naszą Diecezję wraz z Archidiecezją Warszawską.
  8. Prasa katolicka.