OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – II NIEDZIELA WIELKANOCNA – 16.04.2023r.


  1. Dzisiaj o godz. 15.00 zapraszamy na nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia, następnie będzie odprawiona Msza św. w intencjach zbiorowych.
  2. Udziela się odpustu zupełnego wiernym, którzy dzisiaj odmówią koronkę do Miłosierdzia Bożego w kościele wobec Najświętszego Sakramentu. Od dzisiaj rozpoczyna także się Tydzień Miłosierdzia.
  3. Dzieci komunijne zapraszamy w tym tygodniu na egzamin z katechizmu. W najbliższy piątek 21 IV od godz. 14.00 kl. IIIB na plebanii, IIIE, oraz IIIF w Domu Katolickim. W najbliższą sobotę o 9.30 kl. IIIA na plebanii, IIIC, oraz IIID w Domu Katolickim. Dla szkoły Ad Astra termin będzie uzgodniony katechetą. Dzieci powinny już umieć pacierz. Na egzamin przynoszą uzupełnione indeksy i zeszyty do religii. W przypadku trudności poszczególne dzieci mogą się zgłosić na termin rezerwowy w sobotę 29 IV o godz. 10.00.
  4. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania rok I odbędzie się w sobotę 22 IV. O godz. 18:00 Msza Św. i katecheza w kościele.
  5. Na święto MB Królowej Polski w najbliższe niedziele 23 i 30 kwietnia będzie można nabywać flagi Maryjne i narodowe.
  6. Nadal możemy przynosić plastikowe korki na różańce na misje. Można je składać na parkingu parafialnym obok pojemnika na odzież.
  7. W przyszłą niedzielę zbieramy ofiary do puszek na utrzymanie Radia Maryja i TV Trwam
  8. Prasa katolicka.