Ogłoszenia duszpasterskie – I Niedziela Wielkiego Postu 1.03.2020 r.


 1. W każdą niedzielę w naszym kościele jest adoracja Najśw. Sakramentu od godz. 15.00 do wieczornej Mszy św. Rozpoczynamy koronką do Miłosierdzia Bożego. W czwartki adoracja po Mszy wieczornej do godz. 19.30.
 2. W każdy piątek po Mszy św. wieczornej zapraszamy do modlitwy różańcowej w intencji kapłanów.
 3. W piątki zapraszamy na nabożeństwo Drogi Krzyżowej: 16.30 – dla dzieci, 17.15 – dla dorosłych, 19.00 dla młodzieży oraz dorosłych.
 4. W niedziele Wielkiego Postu nabożeństwo Gorzkich Żali o godz. 17.15.
 5. Zapraszamy na spotkanie wspólnoty młodzieżowej dzisiaj po Mszy wieczornej w Domu Katolickim.
 6. Konferencja przedchrzcielna dla rodziców i kandydatów na chrzestnych z naszej parafii w najbliższy piątek o godz. 19.00 w Domu Katolickim.
 7. Zapraszamy dzisiaj:
  • na Mszę św. o godz. 12.00 w int. Żołnierzy Niezłomnych; przed i po Mszy Stowarzyszenie Marki-Pustelnik-Struga zaprasza na śpiewanie pieśni patriotycznych
  • na Mszę św. o godz. 18.00 połączoną z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie, prowadzona przez ks. Jakuba wraz z naszą wspólnotą Odnowy w Duchu Świętym i Diecezjalną Diakonią Modlitwy Ruchu Światło-Życie.
 8. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Msze św.: 7.00, 8.00 i 18.00. Spowiedź dla dzieci od 16.15 a Komunia na zakończenie drogi krzyżowej. Do chorych udamy się od godz. 9.00.
 9. W I sobotę miesiąca o godz. 7.00 zapraszamy na Mszę św. i nabożeństwo wynagradzające Najświętszemu Sercu Pana Jezusa i Niepokalanemu Sercu Maryi. Nie będzie Mszy św. o godz. 8.00
 10. 7 czerwca br. w Warszawie odbędzie się beatyfikacja Kard. St. Wyszyńskiego. Proporcjonalnie do ilości zgłoszeń na tę uroczystość, poszczególnym parafiom będą przydzielone karty wstępu. Osoby chętne prosimy o zgłaszanie się.
 11. Koło Radia Maryja może pomóc w rozliczeniu PIT-u, przeznaczając 1% na Fundację Nasza Przyszłość. Osoby zainteresowane mogą się zgłaszać do p. Kalewskiej.
 12. Zakończyliśmy wizytę kolędową. Bardzo dziękujemy za serdeczne przyjęcie i ofiary składane na potrzeby parafii. Wracamy do normalnego grafiku pracy kancelarii.
 13. Komunikat przewodniczącego KEP o koronawirusie.
 14. Prasa katolicka