Ogłoszenia duszpasterskie – I Niedziela Wielkiego Postu 09.03.2014 r.


Ogłoszenia1. W przyszłą niedzielę zbierane będą ofiary do puszek na rzecz polskich misjonarzy w ramach Dzieła Pomocy „Ad Gentes”.

2. W przyszłą niedzielę odbędą się spotkania dla osób przygotowujących się do Sakramentu Bierzmowania. O godz. 10.15 Msza św. i spotkanie dla grupy młodzieżowej, a o godz 19.00 dla grupy osób dorosłych (spotkanie w kościele).

3. Nasza parafia tradycyjnie organizuje letnie kolonie dla dzieci i młodzieży. Propzycję wyjazdu kierujemy zwłaszcza do osób zaangażowanych w grupy parafialne (ministranci, schola) i innych zainteresowanych aktywnym wypoczynkiem blisko Pana Boga. Kolonie odbęda się w terminie 29.06 – 11.07. 2014 w ośrodku Astur w Okunince nad Jeziorem Białym. W programie liczne atrakcje: wycieczki, sprzęt wodny, dużo sportu. Wyjazdem kieruje ks. Łukasz, a sekretariat i zapisy prowadzi p. Joanna Antoszkiewicz. Dziećmi opiekować się będą znani już wychowawcy, pielęgniarka i ratownik. Koszt całościowy – 1.300 zł, dla ministrantów przewidziana jest dotacja z funduszu ministranckiego. Liczba miejsc jest ograniczona. Zapisy wraz z zaliczką 200 zł w przyszłą niedzielę po Mszach św. Informacje o wyjeździe odnajdziemy na stronie internetowej parafii i u ks. Łukasza.

4. W następną niedzielę po Mszy św. o godz. 12.00 odbędzie się spotkanie rodziców i dzieci przygotowujących się do I-szej Komunii Św.

5. W związku z organizacją Jerycha Różańcowego w piątek 14 marca po Mszy św. wieczornej w Domu Katolickim odbędzie się spotkanie osób odpowiedzialnych wszystkich grup parafialnych.

6. Zapraszamy do sklepiku po prasę katolicką.

Dodaj komentarz