Ogłoszenia duszpasterskie 23.04.2017 II NIEDZIELA WIELKANOCNA – NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO


  1. Dzisiejsza taca jest przeznaczona na dzieła charytatywne Caritas w naszej diecezji
  2. W przyszłą niedzielę będzie przeprowadzona zbiórka do puszek na utrzymanie Radio Maryja i TV Trwam
  3. Dziś obchodzimy Niedzielę Bożego Miłosierdzia. O godz. 15.00 odprawimy nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia. Za udział w tym nabożeństwie, lub za prywatne odmówienie koronki przed Najświętszym Sakramentem można dziś uzyskać łaskę odpustu zupełnego. Po nabożeństwie odprawiona będzie Msza św. w intencjach zbiorowych. Po Mszy adoracja do godz. 18.00. (Nie będzie adoracji między 13.00 a 15.00)
  4. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 12.00 spotkanie dla rodziców i dzieci komunijnych z obu grup.
  5. W najbliższy czwartek 27.IV zapraszamy na czuwanie Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę. Adoracja Najświętszego Sakramentu i czuwanie modlitewne na różańcu wynagradzające za grzechy aborcji rozpocznie się po Mszy św. o godz. 18.00 i zakończone będzie Mszą św. w intencji Ojczyzny o godz. 21.00
  6. W najbliższy piątek o godz. 19.00 spotkanie formacyjne dla kandydatów do bierzmowania z grupy „B”. Natomiast obowiązkowe spotkanie dla rodziców młodzieży z obu grup odbędzie się w niedzielę 14 maja.
  7. Za tydzień na Mszy św. o godz. 12.00 odbędzie się promocja nowych ministrantów.
  8. Pragniemy podzielić się informacją, że nasz parafianin Szymon Berger, syn Andrzeja i Małgorzaty, alumn V roku naszego Seminarium, ma przyjąć święcenia diakonatu. Ktokolwiek wiedziałby o jakichkolwiek przeszkodach do święceń powinien niezwłocznie powiadomić o tym w kancelarii parafialnej. Polecamy kl. Szymona modlitwom wszystkich parafian.
  9. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej.