Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego – 27 marca 2016 r.


 1. OgłoszeniaWszystkim Parafianom i Drogim Gościom składamy serdeczne życzenia obfitości wszelkich łask od Chrystusa Zmartwychwstałego, umocnienia w wierze i wzajemnej miłości i radości w gronie rodziny oraz radości ze spotkania zmartwychwstałego Pana.
 2. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy przyczynili się do przygotowania kościoła i liturgii Triduum Paschalnego. Za ofiary złożone na tacę na kwiaty do Grobu P. Jezusa, oraz od osób indywidualnych. Panu kościelnemu, s. Benedykcie i innym osobom pomagającym w dekoracji, księdzu Łukaszowi i ministrantom za wzorcowo przygotowaną liturgię Triduum, oraz dziewczynkom sypiącym kwiatki na procesji rezurekcyjnej i ich mamom, panom z Totus Tuus, młodzieży formacji strzeleckiej Strzelców za asystę przy Grobie P. Jezusa, p. organiście i chórowi Effata.
 3. Jutro Poniedziałek Wielkanocny, Msze św. odprawiamy według porządku niedzielnego: 7.00, 9.00. 10.30, 12.00 18.00. Taca przeznaczona będzie na KUL.
 4. Kolejne dni najbliższego tygodnia tworzą liturgiczną oktawę wielkanocną, zapraszamy do udziału w Mszach św. codziennie o godz.: 7.00, 8.00, 18.00. Z racji na oktawę nie w najbliższy piątek nie obowiązuje piątkowa wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
 5. W tym tygodniu po wieczornych Mszach św. odmawiać będziemy Nowennę i Koronkę do Bożego Miłosierdzia.
 6. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy Niedzielę Bożego Miłosierdzia. Tego dnia po Mszy św. o godz. 12.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i Adoracja do godz. 15.00. O godz. 15.00 w Godzinie Miłosierdzia, odprawimy nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia: wspólnie odmówimy koronkę polecając Bogu zgłoszone intencje, a następnie będzie odprawiona Msza św. w intencjach zbiorowych. Zapraszamy by podawać intencje, które będziemy polecać Panu Bogu w czasie tego nabożeństwa. Można to uczynić w zakrystii lub w kancelarii.
 7. Słowo Boże w następną niedzielę w naszej parafii będzie głosił ks. Tadeusz Danieluk kapłan diec. Siedleckiej
 8. W najbliższy piątek przypada pierwszy piątek miesiąca. Msze św. o godz. 7.00, 8.00 i 18.00. Od godz. 9.00 odwiedzamy chorych. W tym dniu kancelaria w godzinach rannych nie będzie czynna.
 9. W pierwszą sobotę miesiąca po Mszy św. o godz. 7.00 nabożeństwo wynagradzające Najśw. Sercu Pana Jezusa i Niepokalanemu Sercu NMP. Nie będzie Mszy św. o godz. 8.00.
 10. W dniu dzisiejszym rozdajemy intencje dla Kół Różańcowych na miesiąc kwiecień.
 11. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej.