KOLĘDA 27 XII – 13 I 2024


Kolęda 2023/2024

ŚRODA  27 XII

Godz.       16:00 – 17:30            ul. Okólna (nr nieparzyste od końca)

16:00 –                        ul. Okólna (nr nieparzyste od początku)

16:00 –                        ul. Hoovera ( od początku)

16:00 –                        ul. Ustronie (od początku),

i Hoovera (od końca)

 

CZWRTEK 28 XII

16:00 – 17:30           ul. Okólna 24c

16:00 –                        ul. Okólna 28

16:00 –                        ul. Okólna 24 A

16:00 –                        ul. Okólna 24 B

 

PIĄTEK 29 XII

16:00 – 17:30           ul. Okólna parzyste 22,20,18A-18F

16:00 –                        ul. Okólna parzyste od 2-18

16:00 –                        ul. Okólna 24 kl. I od dołu

16:00 –                        ul. Okólna 24 kl. II od dołu i kl. III od góry

16:00 –                        ul. Okólna 24 kl. IV od góry i kl. III od dołu

WTOREK 2 I

Ks. I    16:00 –                                 ul. Bandurskiego nieparzyste 1-23C

Ks. II   16:00 –                                 ul. Bandurskiego nieparzyste 33H-25C

Ks. III  16:00 –                                 ul. Bandurskiego nieparzyste 35-45D

Ks. IV 16:00 –                                 ul. Bandurskiego nieparzyste 49M – 47

ŚRODA 3 I

Ks. I    16:00 – 17:30                   ul. Bandurskiego nieparzyste od końca od nr 75

Ks. II   16:00 –                                ul. Bandurskiego nieparzyste 51-53

Ks. III  16:00 –                                ul. Bandurskiego nieparzyste 57-55

Ks. IV 16:00 –                                 ul. Bandurskiego nieparzyste 59 do końca

 

CZWARTEK 4 I

Ks. I    16:00 – 17:30                    ul. Bandurskiego parzyste od końca

Ks. II   16:00 –                                 ul. Bandurskiego parzyste od 60 do końca

Ks. III  16:00 –                                 ul. Bandurskiego parzyste od zakrętu 58A-44D

Ks. IV 16:00 –                                 ul. Bandurskiego parzyste 34-44C

Ks. IV 16:00 –                                 ul. Bandurskiego parzyste 30-32A

 

PONIEDZIAŁEK 8 I

Ks. I    16:00 – 17:30                    ul. Bandurskiego parzyste od 20-20F

Ks. II   16:00 –                                 ul. Bandurskiego parzyste 2-18D

Ks. III  16:00 –                                 ul. Bandurskiego parzyste 22A-28

Ks. IV 16:00 –                                 ul. Bandurskiego parzyste 28-22A

WTOREK 9 I

Ks. I    16:00 – 17:30                    ul. Rejtana nieparzyste – domki 1-17A

Ks. II            16:00 –                         ul. Rejtana parzyste 2-26 + Rejtana od ul. Okólnej

Ks. III  16:00 –                                 ul. Rejtana 19B

Ks. IV 16:00 –                                 ul. Rejtana 19

Ks. V   16:00 –                                 ul. Rejtana 19 A

ŚRODA 10 I

Ks. I    16:00 – 17:30                   ul. Mieszka I 15 (od końca)

Ks. II   16:00 –                                 ul. Mieszka I 13 (od początku), 19

Ks. III  16:00 –                                 ul. Mieszka I 15 (od początku)

Ks. IV 16:00 –                                 ul. Mieszka I 17 (od początku)

CZWARTEK 11 I

Ks. I    16:00 – 17:30                    ul. Mieszka I 18 (od końca)

Ks. II   16:00 –                                 ul. Mieszka I 18 (od początku)

Ks. III  16:00 –                                 ul. Mieszka I 21 (od początku)

Ks. IV 16:00 –                                 ul. Mieszka I 23 (od początku)

PIĄTEK 12 I

Ks. I    16:00 – 17:30                    ul. Promienna 4 (od końca)

Ks. II   16:00 –                                 ul. Promienna 4 (od początku)

Ks. III  16:00 –                                 ul. Promienna 4B (od początku)

Ks. IV 16:00 –                                 ul. Promienna 4A (od początku)

SOBOTA 13 I

Ks. I    9:30 –                                    ul. Słoneczna 5, 5B, 5C

Ks. II   9:30 –                                    ul. Słoneczna 3C kl. I i II

Ks. III  9:30 –                                    ul. Słoneczna 3C kl. III i IV

Ks. IV 11:00 –                                 ul. Słoneczna 3, 3A, 3B