OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – XIV NIEDZIELA ZWYKŁA – 03.07.2022


OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – XIV NIEDZIELA ZWYKŁA – 03.07.2022

  1. Msza św. w intencji ofiarodawców i budowniczych ołtarzy na Boże Ciało będzie sprawowana dziś o 12:00. Po Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu i procesja eucharystyczna.
  2. Przypominamy, że trwamy w wakacyjnym porządku nabożeństw i pracy kancelarii. Nie ma Nie ma Mszy w niedziele o godz. 13.15 oraz w dni powszednie o 8.00, nie ma dyżurów porannych w kancelarii z wyjątkiem sobót.
  3. W przyszłą niedzielę 10 VII w naszej parafii będziemy gościli ks. Zbigniewa Bigdę – misjonarza pochodzącego z naszej diecezji, a posługującego aktualnie w Kazachstanie. Będzie się on dzielił się z nami na Mszach Św. swoim słowem, zaś po Mszach św. ks. Zbigniew będzie zbierał do puszek ofiary na działalność misyjną w Kazachstanie.
  4. 11 IX w naszej parafii będziemy przeżywali uroczystość odpustową ku czci Narodzenia NMP. Tego dnia na naszym terenie przy kościelnym chcemy zorganizować piknik parafialny. Poszukujemy chętnych do pomocy w organizacji tego przedsięwzięcia. Skala i atrakcyjność tego pikniku będzie uzależniona od pomocy wszystkich parafian. Potrzebujemy każdej chętnej osoby do zaangażowania się w to dzieło. Szukamy pomysłów, osób indywidualnych, właścicieli firm i przedsiębiorstw, którzy mogli by wesprzeć finansowo lub w jakikolwiek inny nasz festyn. Chcemy tego dnia zrobić m.in. loterię fantową. Stąd bardzo prosimy wszystkich parafian o przynoszenie na ten cel fantów – najlepiej nowych bądź tez używanych ale w dobrym stanie. Mile widziany jakiś sponsor lub ofiarodawca nagrody głównej. Fanty prosimy przynosić do zakrystii, a chętnych do pomocy w pikniku prosimy o zgłaszanie się do ks. Rafała lub w zakrystii pozostawiając swoje dane i namiar na siebie.
  5. Prasa katolicka.