Wizyta duszpasterka 2014/2015


PLAN KOLĘDY 2014/2015

 

I Tydzień Adwentu

Poniedziałek, 1.12.2014 od godz. 19.00:

  • Ul. 11 Listopada 5: A, B, C, D, E, F (3 księży)

Wtorek, 2.12.2014 od godz. 19.00:

  • Ul. 11 Listopada 5: G, H, I, J (2 księży)
  • Ul. 11 Listopada 9: A i B (1 ksiądz)
  • Ul. 11 Listopada 46 i 46a (1 ksiądz)

Środa, 3.12.2014 :

  • Od godz. 17.30 ul. Bandurskiego 22a i 22b (2 księży)
  • Od godz. 19.00 ul. Bandurskiego 30 (2 księży)

Czwartek, 4.12 2014 od godz. 19.00:

  • Ul. 11 Listopada: Ul. 11 Listopada: 53, 55, 57, 59 (2 księży)

Piątek, 5.12.2014 od godz. 19.00:

  • Ul. 11 Listopada: 44, 44a, 44b, 52 (2 księży)
  • Od godz. 19.00 ul. Inżynierów 3 i od godz. 20.00 ul. Inżynierów 16

(1 ksiądz)

Przerwa w kolędzie z racji rekolekcji adwentowych

II Tydzień Adwentu

Wtorek, 9.12.2014 od godz. 19.00:

  • Ul. 11 Listopada: 61, 63, 65, 67 (2 księży)
  • Ul. Mickiewicza: 24, 26, 28, 30 (2 księży)

Środa, 10.12.2014 od godz. 19.00:

  • Ul. Elektryków: 1, 3, 5, 7 (2 księży)
  • Ul. Elektryków: 2, 4, 6, 8 (2 księży)

Czwartek, 11.12.2014 od godz. 19.00

  • Ul. Elektryków: 9, 14, 16, 18, 20, 22 (3 księży)

Piątek, 12.12.2014 od godz. 19.00:

  • Ul. Elektryków: 11, 13 (1 ksiądz)
  • Ul. Elektryków: 10, 12 (1 ksiądz)

Sobota, 13.12.2014 od godz. 10.00:

  • Ul. Kartografów: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21 (4 księży)

III Tydzień Adwentu

Poniedziałek, 15.12.2014 od godz. 19.00

  • Ul. Słoneczna 5a, 5b, 5c (3 księży)

Wtorek, 16.12.2014 od godz. 18.30:

  • Ul. Małachowskiego 1 klatki: 1, 2, 3 (3 księży)

Środa, 17.12. 2014 od godz. 17.30

  • Ul. Małachowskiego, kl. 4 i 5 (2 księży)
  • Mickiewicza 16 i 18 (1 ksiądz) ( od godz. 19.00)

Czwartek, 18.12.2014 od godz. 18.30

  • Ul. Piłsudskiego 115c ( 2 księży)
  • Mickiewicza 20 i 22 (1 ksiądz) ( od godz. 19.00)

Piątek, 19.12.2014 od godz. 18.30:

  • Ul. Piłsudskiego 115d (2 księży)

Koniec kolędy w okresie Adwentu, kontynuujemy po Świętach Bożego Narodzenia.

Okres Bożego Narodzenia

I Tydzień 

Poniedziałek, 29.12.2014 od godz. 10.00:

  • Ul. Brzozowa i Miedziana (1 ksiądz)
  • Ul. Szczęśliwa (1 ksiądz)
  • Ul. Złota, Srebrna i Platynowa (1 ksiądz)
  • Ul. Teligi, Stawowa i Morska (1 ksiądz)

Wtorek, 30.12.2014 od godz. 10.00:

  • Ul. Zajączka (tylko początek od ul. Sowińskiego do Piłsudskiego), Popiełuszki,  Wyszyńskiego, Jana Pawła II, Dobra (2 księży z dwu stron)
  • Ul. Sportowa, Wyspiańskiego, Królowej Jadwigi (1 ksiądz)
  • Ul. Lisia (1 ksiądz)

Środa 31.12.2014”Sylwester” i Czwartek „Nowy Rok” 1.01.2015 – Bez kolędy   Piątek 2.01.2015 od godz. 10.00: Zieleniec I:

  • Ul. Wesoła i Główna (1 ksiądz)
  • Ul. Ceglana i Przyleśna (1 ksiądz)
  • Ul. Strzelecka, Zachodnia, Wiśniowa, Wschodnia i Gliniecka (2 księży)

Sobota, 3.01.2015 od godz. 10.00: Zieleniec II:

  • Ul. Baśniowa, Bagienna, Kręta i Żabia (1 ksiądz)
  • Ul. Księżycowa, Marsa, Saturna, Jowisza (1 ksiądz)

 

  • Ul. Zagłoby 1, Skrzetuskiego, Zygmuntowska i Oleńki (1ksiądz)
  • Ul. Piłsudskiego 1 – 23 i Ul. Barbary i Longinusa (1 ksiądz)

 

Tydzień II

Poniedziałek, 5.01.2015 od godz. 15.00:

  • Ul. Sowińskiego (3 księży: 1 od ul. Stawowej, 2 od ul. Zajączka)

Wtorek, 6.01.2015 Uroczystość Objawienia Pańskiego – bez kolędy Środa, 7.01.2015 od godz. 16.00:

  • Ul. Piłsudskiego od ul. Wspólnej do Zajączka (1 ksiądz)
  • Ul. Zajączka nr. parzyste (1 ksiądz od ul. Sowińskiego)
  • Ul. Zajączka nr. nieparzyste bez ulic przyległych (2 księży: 1 od ul. Sowińskiego, 1 od ul. Lisa Kuli)

Czwartek, 8.01.2015:

  • od godz. 16.00: Ul. Dzika (1 ksiądz), Łosia (1 ksiądz), Ul. Wilcza – domy jednorodzinne (1 ksiądz)
  • od godz. 19.00 ul. Wilcza – nowe bloki – tylko te rodziny, które zgłoszą chęć przyjęcia księdza po kolędzie: w zakrystii, kancelarii lub telefonicznie

Piątek, 9.01.2015:

  • od godz. 15.00: ul. Piłsudskiego 113, 111, 109, 107, 105, 103, 101

(1 ksiądz)

  • Od godz. 16.00: ul. Kopernika i Jagiełły bez bloków i nowego osiedla

(2 księży) Sobota, 10.01.2015 od godz. 9.00

  • Ul. Lisa Kuli od Cegielni, Krucza i Wronia (2 księży: 1 od strony Zielonki, 1 od ul. Sokolej)
  • Ul. Lisa Kuli nr 104 – 54, Jaracza, Solskiego i Ząbkowska – do rzeki

(1 ksiądz)

  • Ul: Gołębia, Jastrzębia, Bociana, Jaskółcza, Żurawia, Sokola , Skowronia i Sowia

(1 ksiądz)

III Tydzień

Poniedziałek, 12.01.2015 od godz. 16.00:

  • Ul. Lisa Kuli 2 – 52 i Modrzejewskiej (2 księży z dwu stron)
  • Ul. Lisa Kuli 1 – 65 i blok 55 (2 księży z dwu stron)

Wtorek, 13.01.2015 od godz. 16.00:

  • Ul. Promienna 4 (2 księży)
  • Ul. Promienna 4a (1 ksiądz), Promienna 4b (1 ksiądz)

Środa, 14.01.2015 od godz. 16.00:

  • Ul. Mieszka I 13 (1 ksiądz), Mieszka I 15 (2 księży), Mieszka I 21 (1ksiądz)

Czwartek, 15.01.2015 od godz. 16.00:

  • Mieszka I bloki: 17, 18, 23 (3 księży)

Piątek, 16.01.2015:

  • Od godz. 16.00: Ul. Okólna: 24a, 24b (2 księży)
  • Od godz. 16.00 ul. Okólna 24c, od 17.00 ul. Promienna 17a (1 ksiądz)

Sobota, 17.01.2015 od godz. 9.00

  • Ul. Bandurskiego od cmentarza do Okólnej

bez przyległych: Ustronia, Hoovera i segmentów nr 53 (4 księży: 2 os cmentarza i 2 od okólnej)

IV Tydzień

Poniedziałek, 19.01.2015:

  • Od godz. 15.00: ul. Piłsudskiego 109 A, B, C, D (1 Ksiądz)
  • Od godz. 15.00: ul. Piłsudskiego 27, 29, 31, 33 i Barska bez kamienic

(1 ksiądz)

  • Od godz. 16.00: ul. Okólna blok 28 (1 ksiądz)

Wtorek, 20.01.2015 od godz. 16.00:

  • Ul. Rejtana 19, 19a, 19b (3 księży)

Środa, 21.01.2015 od godz. 15.00

  • Ul. Bandurskiego od Okólnej do Piłsudskiego (3 księży: 2 nr parzyste z dwu stron, 1 nr nieparzyste od ul. Okólnej)

Czwartek, 22.01.2015 od godz. 15.00:

  • Ul. 11 Listopada domy jednorodzinne (2 księży: 1 od Piłsudskiego, 1 od strony bloków)

Piątek, 23.01.2015:

  • Od godz. 15. 00: Ul. Piłsudskiego od Kościuszki do Kościoła (1 ksiądz)
  • Od godz. 16.00 ul. Bandurskiego domy szeregowe 53: b, c, d, e, f, g, h, i, j, k, l, (1 ksiądz)

Sobota, 24.01.2015 od godz. 9.00:

  • Ul. Rejtana – domy jednorodzinne (1 ksiądz od ul. Piłsudskiego)
  • Ul. Kościuszki od Okólnej do Piłsudskiego (1 ksiądz od Okólnej)
  • Ul. Mickiewicza i Bankowa (2 księży: 1 od Okólnej, 1 od strony bloków) bez nowych bloków

 

V Tydzień

Poniedziałek, 26.01.2015 od godz. 16.00:

  • Ul. Bielówek i Okólna od Promiennej w kier. „Zwałki” (1 ksiądz)
  • Ul. Ustronie (1 ksiądz)
  • Ul. Hoovera (1 ksiądz)

Wtorek, 27.01.2015 od godz. 16.00:

  • Ul. Okólna – domy jednorodzinne (2 księży od ul. Kościuszki do Bandurskiego)
  • Ul. Okólna – domy jednorodzinne (1 ksiądz od ul. Promiennej do Bandurskiego)
  • Ul. Pocztowa

Środa, 28.01.2015 od godz. 16.00:

  • Ul. Malinowa, Jasna, Paderewskiego i Słowackiego – bez kamienic (1 ksiądz)
  • Ul. Braci Briggsów i Fabryczna (2 księży)

Czwartek, 29.01.2015. od godz. 15.00

  • Ul. Kresowa i Promienna do Okólnej (1 ksiądz)
  • Ul. Słoneczna i Promienna od Okólnej do Piłsudskiego (1 ksiądz)

Piątek, 30.01.2015 od godz. 15.00:

  • Ul. Piotra Skargi i Polna (2 księży)

Sobota, 31.01.2015 od godz. 9.00:

  • Ul. Wołodyjowskiego i Hetmańska (1 ksiądz od ul. Kościuszki)
  • Ul. Zagłoby (od Żeromskiego),Husarii , Jasnogórska, Tatarska, Skrzetuskiego, Rzędziana, Rocha Kowalskiego (1 ksiądz)
  • Ul. Krymska, Kamieniecka, Podolska, Kurcewiczów, Bilewiczów, Butrymów, Kordeckiego, Janczarów, Kozacka (2 księży)

VI Tydzień

Poniedziałek 2.02.2015 – Święto Ofiarowania Pańskiego – bez kolędy Wtorek, 3.02.2015 od godz. 16.00:

  • Ul. Kmicica (1 ksiądz)
  • Ul. Świerkowa, Wiśniowieckiego i Ketlinga (1 ksiądz)
  • Ul. Czarneckiego i Żeromskiego (1 ksiądz)

Środa, 4.02.2015 od godz. 15.00:

  • Ul. Piłsudskiego: 86, 84, 82, 80, 78, 76, Jasna 5 i 7, Słowackiego 1 i 3, Paderewskiego 4 (2 księży)
  • Ul. Piłsudskiego: 35, 37, 39, Barska 2, 4, 6 (2 księży)

Czwartek, 5.02.2015 od godz. 16.00:

  • Ul. Rzemieślnicza (1 ksiądz)
  • Ul. Sosnowa (1 ksiądz)
  • Ul. Krzywa i Krótka (1 ksiądz)
  • Ul. Kilińskiego (1 ksiądz)

Piątek, 6.02.2015 – bez kolędy Sobota, 7.02.2015 od godz. 10.00:

  • Ul. Kościuszki od Grodziska i przyległe: Żółkiewskiego, część Czarnieckiego i Nauczycielska (2 księży)
  • Ul. Równa, Staszica, Kołłątaja, Głowackiego, Bema (2 księży)

VII Tydzień

Poniedziałek 9.02.2015 od godz. 17.00:

  • Osiedle domów szeregowych przy ul. Jagiełły i bloki przy ul. Kopernika: tylko te rodziny, które zgłoszą chęć przyjęcia księdza po kolędzie –

w kancelarii, zakrystii lub telefonicznie. (2 księży) Wtorek 10.02.2015 od godz. 15.00:

  • Ul. Piłsudskiego 43, 45, 47 (2 księży)
  •  od godz. 17.00 – Nowe bloki przy ul. Mickiewicza 6  tylko te rodziny, które zgłoszą chęć przyjęcia księdza po kolędzie –w kancelarii, zakrystii lub telefonicznie.

Środa, 11.02.2015 od godz. 17.00:

  • Osiedle Lisi Jar

tylko te rodziny, które zgłoszą chęć przyjęcia księdza po kolędzie – w kancelarii, zakrystii lub telefonicznie. (2 księży) Czwartek, 12.02.2015 od godz. 17.00

  • Osiedle przy ul. Berensona:

tylko te rodziny, które zgłoszą chęć przyjęcia księdza po kolędzie – w kancelarii, zakrystii lub telefonicznie. (2 księży) Piątek, 13.02.2015:

  • Od godz. 17.00: Osiedle Geodetów, Chemików i Architektów

tylko te rodziny, które zgłoszą chęć przyjęcia księdza po kolędzie – w kancelarii, zakrystii lub telefonicznie. (2 księży) Sobota, 14.02.2015 od godz. 10.00:

  • Ul. Piłsudskiego 115E:

tylko te rodziny, które zgłoszą chęć przyjęcia księdza po kolędzie – w kancelarii, zakrystii lub telefonicznie.

  • Nowy blok ul. Okólna 24

tylko te rodziny, które zgłoszą chęć przyjęcia księdza po kolędzie – w kancelarii, zakrystii lub telefonicznie.