Wizyta Duszpasterska 2016/2017


Wtorek, 27.12.2016 od godz. 10.00:

  • Ul. Brzozowa i Miedziana (1 ksiądz)
  • Ul. Złota, Srebrna i Platynowa (1 ksiądz)
  • Ul. Teligi, Stawowa i Morska (1 ksiądz)
  • Ul. Szczęśliwa (1 ksiądz)

Środa, 28.12.2016 od godz. 10.00:

  • Ul. Zajączka (tylko początek od ul. Sowińskiego do Piłsudskiego), Popiełuszki,  Wyszyńskiego, Jana Pawła II, Dobra (2 księży z dwu stron)
  • Ul. Sportowa, Wyspiańskiego, Królowej Jadwigi (1 ksiądz)
  • Ul. Lisia (1 ksiądz)

Czwartek, 29.12.2016 od godz. 10.00:

  • Ul. Wesoła i Główna (1 ksiądz)
  • Ul. Ceglana i Przyleśna (1 ksiądz)
  • Ul. Strzelecka, Zachodnia, Wiśniowa, Wschodnia i Gliniecka (2 księży)

Piątek, 30.12.2016  od godz. 10.00:

  • ul. Sowińskiego (3 księży: 1 od ul. Stawowej, 2 od ul. Zajączka)
  • ul. Jasińskiego (1 ksiądz)

Poniedziałek, 2.01.2017

  • od godz. 16.00: Ul. Dzika (1 ksiądz), Łosia (1 ksiądz), Ul. Wilcza – domy jednorodzinne (1 ksiądz)
  • ok godz. 19.00: ul. Wilcza – nowe bloki

Wtorek, 3.01. 2017

od godz. 15.00:

  • ul. Piłsudskiego od ul. Wspólnej do Zajączka(1 ksiądz);

od godz. 16.00:

  • ul. Zajączka nr parzyste (1 ksiądz od ul. Sowińskiego);
  • ul. Zajączka nr nieparzyste bez ulic przyległych (2 księży: 1 od ul. Sowińskiego, 1 od ul. Lisa Kuli)

Środa, 4.01. 2017od godz. 16.00

  • Piłsudskiego 113, 111, 109, 107, 105, 103, 101 (1 ksiądz)
  • ul. Kopernika i Jagiełły bez bloków i osiedla domów szeregowych  (2 księży)

Czwartek, 5.01. 2017:

  • od godz. 16.00: ul. Paderewskiego, Jasna i Słowackiego – bez kamienic (1 ksiądz)
  • od godz. 16.00: ul. Braci Briggsów i Fabryczna (2 księży)
  • od godz. 19.00: ul. Malinowa (1 ksiądz)

Piątek, 6.01. 2017– Objawienie Pańskie – bez kolędy

Sobota, 7.01. 2017od godz. 9.30:

Zieleniec II:

  • Ul. Baśniowa, Bagienna, Kręta i Żabia (1 ksiądz)
  • Ul. Księżycowa, Marsa, Saturna, Jowisza (1 ksiądz)

oraz:

  • Ul. Zagłoby 1, Skrzetuskiego ( część do ul. Husarii), Zygmuntowska, Oleńki Heleny, Laudańska i Wołyńska (1ksiądz)
  • Ul. Piłsudskiego 1 – 23 i Ul. Barbary i Longinusa (1 ksiądz)

Poniedziałek, 9.01. 2017 od godz. 16.00:

  • Ul. Lisa Kuli 2 – 52 i Modrzejewskiej (2 księży z dwu stron)
  • Ul. Lisa Kuli 1 – 65 bez bloku 55 (2 księży z dwu stron)

Wtorek, 10.01. 2017 od godz. 16.00:

  • Ul. Okólna i Pocztowa – domy jednorodzinne (2 księży od ul. Kościuszki do Bandurskiego)
  • Ul. Okólna – domy jednorodzinne (1 ksiądz od ul. Promiennej do Bandurskiego)
  • Ul. Bielówek i Okólna od Promiennej w kier. „Zwałki” (1 ksiądz)

Środa, 11.01. 2017 od godz. 16.00:

  • Ul. 11 Listopada domy jednorodzinne (2 księży: 1 od Piłsudskiego, 1 od strony bloków)
  • Ul. Kresowa i Promienna  do ul. Okólnej bez bloków (1 ksiądz)

Czwartek, 12.01. 2017

od godz. 16.00:

  • Ul. Piotra Skargi (1 ksiądz –  rozpoczyna od ul. Sosnowej)
  • Ul. Słoneczna i Promienna od Okólnej do Piłsudskiego – bez bloków (1 ksiądz)

od godz. 19.00:

  • Ul. Lisa Kuli blok 55 (1 ksiądz)

Piątek, 13.01. 2017 od godz. 16.00:

  • Ul. Mieszka I 13 (1 ksiądz);
  • Ul. Mieszka I 15 (2 księży)

Sobota, 14.01. 2017 od godz. 9.30:

  • Ul. Lisa Kuli od Cegielni, Krucza i Wronia (2 księży: 1 od strony Zielonki, 1 od ul. Sokolej)
  • Ul. Lisa Kuli nr 104 – 54, Jaracza, Solskiego i Ząbkowska – do rzeki (1 ksiądz)
  • Ul: Sowia, Gołębia, Jastrzębia, Bociana, Jaskółcza, Żurawia, Sokola i Skowronia, Orla, Żbika (1 ksiądz)

Poniedziałek, 16.01.2017

od godz. 16.00:

  • Mieszka I bloki: 17, 18, 23 (3 księży)

od godz. 19.00:

  • Polna (1 ksiądz)

Wtorek, 17.01.2017 od godz. 16.00:

  • Ul. Promienna 4 (2 księży)
  • Ul. Promienna 4a (1 ksiądz), Promienna 4b (1 ksiądz)

Środa, 18.01.2017 od godz. 16.00:

  • Promienna 17a (1 ksiądz)
  • Okólna 24 (1 ksiądz)
  • Mieszka I 21 (1 ksiądz)

Czwartek, 19.01.2017 od godz. 16.00

  • Okólna: 24a, 24b, 24c (2 księży)
  • Okólna 28 (1 ksiądz)

Piątek, 20.01.2017 od godz. 16.00:

  • Rejtana 19, 19a, 19b (3 księży)

Sobota, 21.01.2017 od godz. 10.00:

  • Ul. Kościuszki od Okólnej do Piłsudskiego (1 ksiądz od Okólnej)
  • Ul. Mickiewicza i Bankowa (2 księży: 1 od Okólnej, 1 od strony bloków)

Poniedziałek, 23.01.2017 od godz. 16.00:

  • Osiedle domów szeregowych przy ul. Jagiełły (2 księży)
  • Rzemieślnicza (1 ksiądz)

Wtorek, 24.01.2017 od godz. 16.00:

  • Ul. Budowlana (1 ksiądz)
  • Osiedle przy ul: Geodetów, Architektów, Chemików (2 księży)

Środa, 25.01.2017 od godz. 16.00:

  • Piłsudskiego: 27, 29, 31, 33, i ul. Barska – bez kamienic (1 ksiądz)
  • Piłsudskiego: 35, 37, 39, Barska: 2, 4, 6 (2 księży)

Czwartek, 26.01.2017

  • Ustronie i ul. Hoovera (1 ksiądz od godz. 16.00, 1 ksiądz od godz. 19.00)
  • Bandurskiego domy szeregowe 53:a, b, c, d, e, f, g, h, i, j, k, l,m (1 ksiądz)

Piątek, 27.01.2017 od godz. 16.00:

  • Bandurskiego od Okólnej do Piłsudskiego (3 księży: 2 nr parzyste z dwu stron, 1 nr nieparzyste od ul. Okólnej)
  • Piłsudskiego od Kościuszki do Kościoła (1 ksiądz)

Sobota, 28.01.2017 od godz. 10.00:

Ul. Bandurskiego od cmentarza do Okólnej  (4 księży: 2 od cmentarza i 2 od Okólnej)

Poniedziałek, 30.01.2017 od godz. 16.00:

  • Osiedle: Berensona (2 księży)
  • Ul. Kmicica (1 ksiądz)

Wtorek, 31.01.2017:

  • Od godz. 16.00: Ul. Kościuszki od Grodziska do Okólnej i przyległe: Żółkiewskiego, część Czarneckiego i Nauczycielska (3 księży)
  • Od godz. 19.00: nowe Osiedle przy ul. Mickiewicza 6

Środa, 1.02.2017 od godz. 16.00:

  • Ul. Czarneckiego i Żeromskiego (1 ksiądz)
  • Ul. Sosnowa (1 ksiądz)

Sobota, 4.02.2017 od godz. 10.00:

  • Ul. Równa, Staszica, Kołłątaja, Głowackiego, Bema (2 księży)
  • Ul. Krzywa a następnie ul. Krótka (1 ksiądz- rozpoczyna od ul. Kościuszki)
  • Ul. Rejtana – domy jednorodzinne (1 ksiądz od ul. Piłsudskiego)

Poniedziałek, 6.02.217 od godz. 16.00:

  • Ul. Świerkowa, Ketlinga i Wiśniowieckiego (1 ksiądz)
  • Kilińskiego (1 ksiądz)

Wtorek, 7.02.2017 od godz. 15.00:

  • Ul. Piłsudskiego: 86, 84, 82, 80, 78, 76, Jasna 5 i 7, Słowackiego 1 i 3, Paderewskiego 4 (2 księży)
  • Od godz. 19.00 Nowe osiedla przy ul. Bandurskiego 55 oraz Bandurskiego 20

Środa, 8.02.2017 od godz. 16.00:

  • ul. Piłsudskiego 109: A, B, C, D (1 ksiądz)
  • Piłsudskiego 43, 45, 47 (1 ksiądz)
  • Nowe osiedla przy ul. Żeromskiego (na końcu ulicy) oraz Czarneckiego 7

Czwartek, 9.02.2017 od godz. 16.00:

  • Nowe osiedle domów szeregowych przy ulicy Rysiej
  • Nowe Osiedle przy ul. Lisa Kuli 70

Rodziny, które chciałyby prosić o księży o kolędę i zamieszkują na tych nowych osiedlach prosimy o zgłoszenie w zakrystii lub kancelarii.

Piątek, 10.02.2017 od godz. 16.00

  • Nowe Osiedle przy ul. Promiennej 33

Rodziny, które chciałyby prosić księży o kolędę i zamieszkują na tym nowym osiedlu prosimy o zgłoszenie w zakrystii lub kancelarii.

  • Ul. Wołodyjowskiego i Hetmańska (2 księży)
  • Możliwość zaproszenia kapłana na kolędę dla rodzin, które nie przyjęły księdza w wyznaczonym terminie.

Sobota, 11.02.2017 od godz. 10.00:

  • Ul. Zagłoby (od Żeromskiego),Husarii , Jasnogórska, Tatarska, Skrzetuskiego (część od ul. Kościuszki), Rzędziana, Rocha Kowalskiego (1 ksiądz)
  • Ul. Krymska, Kamieniecka, Podolska, Kuncewiczów, Bilewiczów, Butrymów, Kordeckiego, Janczarów, Kozacka (2 księży)

Niedziela, 12.02.2017 od godz. 14.00:

  • Możliwość zaproszenia kapłana na kolędę dla rodzin, które nie przyjęły księdza w wyznaczonym terminie.