KOLĘDA


PLAN KOLĘDY 2018/2019

Nowych mieszkańców prosimy o zgłaszanie się w zakrystii lub kancelarii

Poniedziałek 10.12.2018
Od 16.00
Ul. Mieszka I 21, 23 (4 księży)
Od 19.00
Ul. Elektryków 1, 3, 5, 2, 4, 6, 8, 10, 12 (4 księży)
Wtorek 11.12.2018
Od 16.00
Ul. Mieszka I 18 (3 księży)
Od 19.00
Ul. Elektryków 7, 9, 11, 13, 14, 16, 18, 20, 22 (4 księży)
Środa 12.12.2018
Od 16.00
Ul. Okólna 28 (2 księży)
Od 19.00
Ul. Kartografów 1, 3, 5, 7, 9 (3 księży)
Czwartek 13.12.2018
Od 16.00
Ul. Rejtana 19 a (2 księży)
Od 19.00
Ul. Kartografów 11, 13, 15, 17, 19, 21 (3 księży)
Piątek 14.12.2018
Od 16.00
Ul. Rejtana 19 (2 księży)
Ul. Rejtana 19 b (1 ksiądz)
Sobota 15.12.2018
Od 9.00
Ul. Geodetów, ul. Architektów, ul. Chemików i nowe osiedle przy ul. Inżynierów
Od 10.00
ul. Inżynierów 3, 16
Od 14.00
Ul. Berensona
Poniedziałek 17.12.2018
Od 16.00
Ul. Promienna 4 (3 księży)
Od 19.00
Ul. Bandurskiego 22 b (2 księży)
Ul. Bandurskiego 22 a (2 księży)
Wtorek 18.12.2018
Od 16.00
Ul. Promienna 4a (1 ksiądz)
Ul. Promienna 4b, 17a (2 księży)
Od 19.00
Ul. Okólna 24 (4 księży)
Środa 19.12.2018
Od 16.00
Ul. Promienna 33, 33a, 33b, 33c (od 16.00 2 księży, od 19.00 księży)
Czwartek 20.12.2018
Od 16.00
Ul. Okólna 24 a, b, c (2 księży)
Od 19.00
ul. Bandurskiego 30 (2 księży)
Piątek 21.12.2018
Od 16.00
Ul. Słoneczna 5 b (2 księży)
Ul. Słoneczna 5 a, c (2 księży)
Czwartek 27.12.2018
Od 10.00
Ul. Teligi, ul. Stawowa, ul. Morska, ul. Żeglarska (1 ksiądz)
Ul. Brzozowa, ul. Szczęśliwa ul. Miedziana, ul. Złota, ul. Srebrna, ul. Platynowa (3 księży)
Piątek 28.12.2018
Od 10.00
Ul. Ceglana, ul. Przyleśna (1 ksiądz)
Ul. Wesoła, ul. Strzelecka, ul. Gliniecka (1 ksiądz)
Ul. Zachodnia, ul. Wiśniowa, ul. Wschodnia (1 ksiądz)
Ul. Główna (1 ksiądz)
Sobota 29.12.2018
Od 10.00
ul. Jasińskiego, ul. Sowińskiego (5 księży)
Środa 2.01.2019
Od 16.00
Ul. Jowisza, ul. Saturna, ul. Marsa, ul. Księżycowa, ul. Bagienna, ul. Kręta, ul. Żabia (2 księży)
Czwartek 3.01.2019
Od 16.00
Ul. Baśniowa (1 ksiądz)
Ul. Wyszyńskiego, ul. Jana Pawła II, ul. Dobra (2 księży)
Od 19.00
Ul. Popiełuszki, ul. Sikorskiego (1 ksiądz)
Piątek 4.01.2019
Od 18.00
Ul. Królowej Jadwigi (1 ksiądz)
Od 19.00
Ul. Sportowa, ul. Wyspiańskiego (2 księży)
Sobota 5.01.2019
Od 10.00
ul. Zajączka (cała, 4 księży)
Poniedziałek 7.01.2019
Od 16.00
Ul. Kopernika, ul. Jagiełły (bez domów szeregowych 12-48)
Od 19.00
Ul. Kopernika bloki 13, 18, 19 a, 19b, 19c
Wtorek 8.01.2019
Od 16.00
Ul. Dzika, ul. Łosia
Od.18.00 (!)
Ul. Jagiełły 12-48
Środa 9.01.2019
Od 16.00
Ul. Lisa Kuli nieparzyste 1-21
Od 19.00
Ul. Rysia
Czwartek 10.01.2019
Od 16.00
Ul. Lisia, ul. Lisa Kuli parzyste od 4 do 38
Piątek 11.01.2019
Od 16.00
Ul. Wicza (w tym bloki od 19.00), ul. Lisa Kuli parzyste od 40 do 52 A i ul. Modrzejewskiej, ul.Lisa Kuli nieparzyste od 23 do 65 bez bloku 55
Sobota 12.01.2019
Od 10.00
ul. Skowronia, Bociania, Jastrzębia , Gołębia, ul. Sowia, Sokola, Żbika, Orla, Żurawia, Jaskółcza
Ul. Lisa Kuli parzyste od 54 do 70 z ul. Jaracza
Poniedziałek 14.01.2019 r.
Od 16.00
Ul. Lisa Kuli numery nieparzyste od Sokolej do końca (bez bloków 55, 67, 71, 73, 73B) i numery parzyste od 72 do końca wraz z ulicami Ząbkowską i Solskiego
Wtorek 15.01.2019 r.
Od 16.00
Ul. Lisa Kuli bloki 55, 67 ,71 ,73 ,73B; ul. Wronia, ul. Krucza;
Ul. Fabryczna, ul. Braci Briggsów
Środa 16.01.2019 r.
Od 16.00
Ul. Paderewskiego, Jasna, Słowackiego (bez kamienic), Malinowa;
Al. Piłsudskiego od początku do ul. Longinusa; ul. Barbary i Longinusa
Czwartek 17.01.2019 r.
Od 16.00
Kamienice: al. Piłsudskiego od 70 do 86; Jasna 5, 7, Słowackiego 1, 3, Paderewskiego 4
Od 19.00
Al. Piłsudskiego numery parzyste od Wspólnej do Zajączka
Piątek 18.01.2019 r.
Od. 16.00
Al. Piłsudskiego 27, 29, 31, 33 oraz kamienice 35, 37, 39, 43, 45, 47; ul. Barska (razem z kamienicami); al. Piłsudskiego od ul. Kościuszki do kościoła.
Sobota 19.01.2019 r.
Od 10.00
Al. Piłsudskiego od 101 do 113, 115 C, 115 D
Poniedziałek 21.01.2019 r.
Od 16.00
Al. Piłsudskiego 115 E
(osoby z tego bloku, które chcą przyjąć księdza prosimy o zgłaszanie się w zakrystii lub kancelarii)
Wtorek 22.01.2019
Od 16.00
ul. Małachowskiego 1
ul. Lisi Jar
Środa 23.01.2019
Od 16.00
Ul. Promienna, ul. Kresowa
ul. Rejtana
Czwartek 24.01.2019
Od 16.00
Ul. Okólna, ul. Bielówek, ul. Czackiego, ul. Pocztowa
Piątek 25.01.2019
Od 16.00
Ul. Bandurskiego od Piłsudskiego do Okólnej obie strony
Sobota 26.01.2019
Od 10.00
Ul. Bandurskiego od Okólnej do cmentarza strona parzysta oraz ul. Ustronie i ul. Hoovera
Poniedziałek 28.01.2019
Od 16.00
Ul. Bandurskiego od Okólnej do cmentarza strona nieparzysta
Wtorek 29.01.2019
Od 16.00
Ul. 11 Listopada (3 księży)
Od 18.00
Ul. 11 Listopada 5 A, B, C, D (1 ksiądz)
Środa 30.01.2019
Od 17.00
Ul. 11 Listopada 5 E, F, G, H, I, J; 9 A, B (2 księży)
Czwartek 31.01.2019
Od 16.00
Ul. Bema, ul. Głowackiego, ul. Równa (2 księży)
Od 18.00
Ul. Kołłątaja, ul. Staszica (2 księży)
Piątek 1.02.2019
Od 18.00
ul. Bankowa (1 ksiądz)
Od 19.00
Ul. Handlowa (1 ksiądz)
Sobota 2.02.2019
Od 11.00
Ul. Mickiewicza, ul. Budowlana (3 księży)
Poniedziałek 4.02.2019
Od 16.00
Ul. Piotra Skargi, ul. Polna. Ul. Kilińskiego, ul. Krzywa, ul. Krótka (4 księży)
Wtorek 5.02.2019
Od 16.00
Ul. Kościuszki, ul. Nauczycielska, ul. Żółkiewskiego, część ul. Czarnieckiego (3 księży i od 18.00 1 ksiądz)
Środa 6.02.2019
Od 16.00
Ul. Sosnowa, ul. Ketlinga (1 ksiądz)
Od 18.00
Ul. Rzemieślnicza (1 ksiądz)
Czwartek 7.02.2019
Od 16.00
Ul. Kmicica, ul. Świerkowa, część ul. Wiśniowieckiego (2 księży)
Od 18.00
Ul. Hetmańska (1 ksiądz), część ul. Czarnieckiego 1-11 (1 ksiądz)
Piątek 8.02.2019
Od 16.00
Ul. Żeromskiego (1 ksiądz i od 19.00 1 ksiądz); ul. Wołodyjowskiego, ul. Kiemliczów (2 księży)
Sobota 9.02.2019
Od 10.00
Ul. Zygmuntowska, Zagłoby, Tatarska, Skrzetuskiego, Rzędziana, Kowalskiego Kurcewiczów, Billewiczów, Butrymów, Kordeckiego, Janczarów, Kozacka, Oleńki, Laudańska, Wołyńska, Heleny (4 księży)
Poniedziałek 11.02.2019
Od 16.00
Ul. Podolska, Kamieniecka, Wiśniowieckiego (od Wołodyjowskiego do Zagłoby), Krymska (1 ksiądz)
Od 19.00
Ul. Jasnogórska (1 ksiądz), ul. Husarii (1 ksiądz)
Wtorek 12.02.2019
Od 16.00
Ul. Wołodyjowskiego od początku do nr 25

Osoby, które z różnych przyczyn nie przyjęły księdza po kolędzie we wcześniejszym terminie, mogą umówić się na wizytę od wtorku 12.02 do końca tygodnia w dogodnym terminie telefonicznie, w zakrystii lub w kancelarii.