KOLĘDA


PLAN KOLĘDY 2019/2020

Nowych mieszkańców prosimy o zgłaszanie się w zakrystii lub kancelarii

2 XII poniedziałek: od 16.00 ul. Mieszka I 13, od 19.00 ul. Mickiewicza, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30;

3 XII wtorek: od 16.00 ul. Mieszka I 15 kl. 1-5, od 19.00 ul. 11 Listopada 44, 44a, 44b, 46, 46a, 52;

4 XII środa: od 19.00 ul. Mieszka I 15 kl. 6

5 XII czwartek: od 16.00 ul. Mieszka I 17, od 19.00 ul. 11 Listopada 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67

9 XII poniedziałek: od 16.00 ul. Mieszka I 18, od 19.00 ul. Bandurskiego 22 B

10 XII wtorek: od 16.00 ul. Mieszka I 23, od 19.00 ul. Bandurskiego 22 A

11 XII środa: od 16.00 ul. Mieszka I 21

12 XII czwartek: od 16.00 ul. Rejtana 19 B, od 19.00 ul. Bandurskiego 30

13 XII piątek: od 16.00 ul. Rejtana 19

14 XII sobota: od 9.00 ul. Promienna 33, 33 A, 33 B, 33 C

16 XII poniedziałek: od 16.00 ul. Rejtana 19 A, od 19.00 ul. Okólna 28

17 XII wtorek: od 16.00 ul. Promienna 4, od 19.00 ul. Okólna 24 kl. 1-2

18 XII środa: od 19.00 ul. Okólna 24 kl. 3-4

19 XII czwartek: od 16.00 ul. Okólna 24 A, 24 B, 24 C

20 XII piątek: od 16.00 ul. Słoneczna 5 A, 5 B, 5 C

21 XII sobota: od 9.00 ul. Promienna 4 A, 4 B, 17 A

27 XII piątek: od 9.00 (!) ul. Bandurskiego obie strony od al. Piłsudskiego do ul. Okólnej

28 XII sobota: od 9.00 ul. Bandurskiego strona parzysta od ul. Okólnej do końca

30 XII poniedziałek: od 16.00 ul. Bandurskiego strona nieparzysta od ul. Okólnej do nru 51 A włącznie oraz blok nr 34

2 I czwartek: od 16.00 ul. Bandurskiego strona nieparzysta od nru 61 do końca oraz ul. Ustronie

4 I sobota: od 9.00 ul. Bandurskiego nry 53-53M, 55-55K, 57-57A oraz ul. Hoovera

7 I wtorek: od 16.00 ul. Okólna numery nieparzyste od początku do ul. Bandurskiego oraz ul. Pocztowa i ul. Bankowa

8 I środa: od 16.00 ul. Polna

9 I czwartek: od 16.00 ul. Czackiego, ul. Okólna numery parzyste od początku do ul. Bandurskiego i obie strony od ul. Bandurskiego do końca; ul. Bielówek

10 I piątek: od 16.00 ul. 11 Listopada bez bloków nr 5 i 9.

11 I sobota: od 9.00 ul. 11 Listopada 5 A-J i 9 A-B; ul. Handlowa

13 I poniedziałek: od 16.00 ul. Rejtana, ul. Promienna, ul. Kresowa

14 I wtorek: od 16.00 ul. Mickiewicza (bez bloków nr 6 – 6D); ul. Budowlana

15 I środa: od 16.00 ul. Kołłątaja, od 19.00 ul. Bema

16 I czwartek: od 16.00 ul. Równa, od 19.00 ul. Głowackiego

17 I piątek: od 16.00 ul. Rzemieślnicza, ul. Inżynierów bloki 3 i 16, od 18.00 ul. Mickiewicza 6 – 6D

18 I sobota: od 9.00 ul. Inżynierów (segmenty), ul. Architektów, ul. Chemików, ul. Geodetów,  od 10.00 ul. Berensona

20 I poniedziałek: od 16.00 ul. Staszica, ul. Kościuszki do al. Piłsudskiego do ul. Okólnej, od 19.00 ul. Elektryków 1, 3, 5

21 I wtorek: od 16.00 ul. Kościuszki od Okólnej do końca, bez nowego osiedla 48 i osiedla 59 (mieszkańców prosimy o zgłaszanie się, wizyta na zakończenie kolędy), ul. Nauczycielska, ul. Żółkiewskiego, ul. Butrymów 6, ul. Czarnieckiego 27 i 29, od 19.00 ul. Elektryków 7,9

22 I środa: od 18.00 ul. Elektryków 2, 4, 6, 8

23 I czwartek: od 16.00 ul. Skargi, ul. Kilińskiego, od 19.00 ul. Elektryków 10, 12, 14, 16 oraz 11, 13

24 I piątek: od 16.00 ul. Krótka, ul. Krzywa, od 19.00 ul. Elektryków 18, 20, 22

25 I sobota: od 9.00 ul. Kmicica, od 10.00 ul. Sosnowa

27 I poniedziałek: od 16.00  ul. Świerkowa, ul. Ketlinga, ul. Czarnieckiego, ul. Wiśniowieckiego (od ul. Czarnieckiego do ul. Wołodyjowskiego), od 19.00 ul. Kartografów 1, 3, 5, 7, 9

28 I wtorek: od 16.00 ul. Wołodyjowskiego, ul. Hetmańska

29 I środa: od 16.00 ul. Janczarów, ul. Kordeckiego

30 I czwartek: od 16.00 ul. Wiśniowieckiego (od ul. Zagłoby do ul. Wołodyjowskiego), ul. Podolska, ul. Kamieniecka, od 19.00 ul. Kartografów 11, 13, 15, 17, 19, 21