KOLĘDA


PLAN KOLĘDY 2019/2020

Nowych mieszkańców prosimy o zgłaszanie się w zakrystii lub kancelarii

2 XII poniedziałek: od 16.00 ul. Mieszka I 13, od 19.00 ul. Mickiewicza, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30;

3 XII wtorek: od 16.00 ul. Mieszka I 15 kl. 1-5, od 19.00 ul. 11 Listopada 44, 44a, 44b, 46, 46a, 52;

4 XII środa: od 19.00 ul. Mieszka I 15 kl. 6

5 XII czwartek: od 16.00 ul. Mieszka I 17, od 19.00 ul. 11 Listopada 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67

9 XII poniedziałek: od 16.00 ul. Mieszka I 18, od 19.00 ul. Bandurskiego 22 B

10 XII wtorek: od 16.00 ul. Mieszka I 23, od 19.00 ul. Bandurskiego 22 A

11 XII środa: od 16.00 ul. Mieszka I 21

12 XII czwartek: od 16.00 ul. Rejtana 19 B, od 19.00 ul. Bandurskiego 30

13 XII piątek: od 16.00 ul. Rejtana 19

14 XII sobota: od 9.00 ul. Promienna 33, 33 A, 33 B, 33 C

16 XII poniedziałek: od 16.00 ul. Rejtana 19 A, od 19.00 ul. Okólna 28

17 XII wtorek: od 16.00 ul. Promienna 4, od 19.00 ul. Okólna 24 kl. 1-2

18 XII środa: od 19.00 ul. Okólna 24 kl. 3-4

19 XII czwartek: od 16.00 ul. Okólna 24 A, 24 B, 24 C

20 XII piątek: od 16.00 ul. Słoneczna 5 A, 5 B, 5 C

21 XII sobota: od 9.00 ul. Promienna 4 A, 4 B, 17 A

27 XII piątek: od 9.00 (!) ul. Bandurskiego obie strony od al. Piłsudskiego do ul. Okólnej

28 XII sobota: od 9.00 ul. Bandurskiego strona parzysta od ul. Okólnej do końca

30 XII poniedziałek: od 16.00 ul. Bandurskiego strona nieparzysta od ul. Okólnej do nru 51 A włącznie oraz blok nr 34

2 I czwartek: od 16.00 ul. Bandurskiego strona nieparzysta od nru 61 do końca oraz ul. Ustronie

4 I sobota: od 9.00 ul. Bandurskiego nry 53-53M, 55-55K, 57-57A oraz ul. Hoovera

7 I wtorek: od 16.00 ul. Okólna numery nieparzyste od początku do ul. Bandurskiego oraz ul. Pocztowa i ul. Bankowa

8 I środa: od 16.00 ul. Polna

9 I czwartek: od 16.00 ul. Czackiego, ul. Okólna numery parzyste od początku do ul. Bandurskiego i obie strony od ul. Bandurskiego do końca; ul. Bielówek

10 I piątek: od 16.00 ul. 11 Listopada bez bloków nr 5 i 9.

11 I sobota: od 9.00 ul. 11 Listopada 5 A-J i 9 A-B; ul. Handlowa

13 I poniedziałek: od 16.00 ul. Rejtana, ul. Promienna, ul. Kresowa

14 I wtorek: od 16.00 ul. Mickiewicza (bez bloków nr 6 – 6D); ul. Budowlana

15 I środa: od 16.00 ul. Kołłątaja, od 19.00 ul. Bema

16 I czwartek: od 16.00 ul. Równa, od 19.00 ul. Głowackiego

17 I piątek: od 16.00 ul. Rzemieślnicza, ul. Inżynierów bloki 3 i 16, od 18.00 ul. Mickiewicza 6 – 6D

18 I sobota: od 9.00 ul. Inżynierów (segmenty), ul. Architektów, ul. Chemików, ul. Geodetów,  od 10.00 ul. Berensona

20 I poniedziałek: od 16.00 ul. Staszica, ul. Kościuszki do al. Piłsudskiego do ul. Okólnej, od 19.00 ul. Elektryków 1, 3, 5

21 I wtorek: od 16.00 ul. Kościuszki od Okólnej do końca, bez nowego osiedla 48 i osiedla 59 (mieszkańców prosimy o zgłaszanie się, wizyta na zakończenie kolędy), ul. Nauczycielska, ul. Żółkiewskiego, ul. Butrymów 6, ul. Czarnieckiego 27 i 29, od 19.00 ul. Elektryków 7,9

22 I środa: od 18.00 ul. Elektryków 2, 4, 6, 8

23 I czwartek: od 16.00 ul. Skargi, ul. Kilińskiego, od 19.00 ul. Elektryków 10, 12, 14, 16 oraz 11, 13

24 I piątek: od 16.00 ul. Krótka, ul. Krzywa, od 19.00 ul. Elektryków 18, 20, 22

25 I sobota: od 9.00 ul. Kmicica, od 10.00 ul. Sosnowa

27 I poniedziałek: od 16.00  ul. Świerkowa, ul. Ketlinga, ul. Czarnieckiego, ul. Wiśniowieckiego (od ul. Czarnieckiego do ul. Wołodyjowskiego), od 19.00 ul. Kartografów 1, 3, 5, 7, 9

28 I wtorek: od 16.00 ul. Wołodyjowskiego, ul. Kiemliczów (uwaga: zmiana!)

29 I środa: od 16.00 ul. Janczarów, ul. Kordeckiego

30 I czwartek: od 16.00 ul. Hetmańska (uwaga: zmiana!), ul. Wiśniowieckiego (od ul. Zagłoby do ul. Wołodyjowskiego), ul. Podolska, ul. Kamieniecka, od 19.00 ul. Kartografów 11, 13, 15, 17, 19, 21

31 I piątek: od 16.00 ul. Jasnogórska, ul. Billewiczów, ul. Kurcewiczów, ul. Butrymów

1 II sobota: od 9.00 ul. Żeromskiego (2 księży) , od 10.00 ul. Zagłoby, ul. Kozacka 12  (1 ksiądz) (Uwaga: mieszkańców nowego osiedla przy ul. Kozackiej prosimy o zgłaszanie się, wizyta na zakończenie kolędy w lutym)

3 II poniedziałek: od 16.00 ul. Zygmuntowska (1 ksiądz), ul. Barbary (1 ksiądz), al. Piłsudskiego od początku do numeru 23, ul. Longinusa (1 ksiądz),

4 II wtorek: od 16.00 ul. Zagłoby 1, ul. Skrzetuskiego, ul. Laudańska, ul. Wołyńska, ul. Oleńki, ul. Heleny, ul. Husarii, ul Tatarska, ul. Kowalskiego (2 księży), al. Piłsudskiego od ul. Sosnowej do ul. Kościuszki (strona nieparzysta), ul. Barska (2 księży)

5 II środa: od 16.00 al. Piłsudskiego od ul. Kościuszki do numeru 113 (strona nieparzysta)

6 II czwartek: od 16.00 osiedle Lisi Jar, al. Piłsudskiego 115 C i 115 D

8 II sobota: od 9.00 ul. Małachowskiego 1

10 II poniedziałek: od 16.00 al. Piłsudskiego 115 E

11 II wtorek: od 16.00 ul. Jasna, ul. Słowackiego, al. Piłsudskiego 70-90

12 II środa: od 16 ul. Paderewskiego, ul. Malinowa

13 II czwartek: od 16.00 ul. Fabryczna, ul. Braci Briggsów, ul. Lisa-Kuli 1-21A (nieparzyste)

14 II piątek: od 16.00 ul. Lisa-Kuli 25-73B (nieparzyste)

15 II sobota: od 9.00 ul. Lisa-Kuli 2-50A (parzyste)

17 II poniedziałek: od 16.00 ul. Lisa-Kuli 52-58, ul. Modrzejewskiej, ul. Jaracza

18 II wtorek: od 16.00 ul. Lisa-Kuli 60-74

19 II środa: od 18.00 ul. Lisa-Kuli 76-86

20 II czwartek: od 18 ul. Lisa-Kuli 88 (segmenty)

21 II piątek: od 16.00 ul. Lisa Kuli 90-102, ul. Ząbkowska

22 II sobota: od 10.00 ul. Lisa-Kuli 102A – 116, ul. Solskiego

24 II poniedziałek: od 16.00 ul. Lisa-Kuli od 79 do końca, ul. Wronia, ul. Krucza

25 II wtorek: od 16.00 osoby, które zgłaszały chęć przyjęcia księdza z ulic: Piłsudskiego, Lisi Jar, Saturna, Kopernika, Mickiewicza, Mieszka I, Promiennej, Butrymów, Kościuszki, od 18.00 ul. Kościuszki 48 (nowe osiedle), ul. Kozacka (nowe osiedle)

27 II czwartek: od 16.00 osoby, które zgłaszały chęć przyjęcia księdza z ulic: Wilczej, Sowińskiego, Łosia, Bandurskiego

28 II piątek: od 18.00 kolęda na zaproszenie

KONIEC KOLĘDY